Precizēta Ministru prezidenta vizītes dienas kārtība

Šodien Alūksnē darba vizītē ierodas Ministru prezidents Māris Kučinskis.

Vizītes organizators Ernests Olders laikrakstu informē, ka M. Kučinski Alūksnē pavada delegācija – Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs Armands Krauze, Ministru prezidenta preses sekretārs Andrejs Vaivars un Saeimas deputāts Ainārs Mežulis.

Kā jau informējām iepriekš, no pulksten 11.00 Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, līdz apmēram 13.00 gatavs tikties ar Alūksnes novada iedzīvotājiem, deputātiem un citiem interesentiem.

Vizītes turpinājumā no pulksten 14.30 līdz 15.00 Ministru prezidents apmeklēs Alūksnes dzelzceļa stacijas rekonstrukcijas darbus. Sekos tekstiluzņēmuma SIA “Branchess” šūšanas ceha apmeklējums, iegriešanās Alūksnes novada zemnieku saimniecībā “Sprogas”, bet vizīte noslēgsies ap pulksten 17.00, kad Ministru prezidents apmeklēs uzņēmumu “Alūksnes putnu ferma”.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »