Iebrauc parka dīķī pilsētas centrā

Trešdienas vakarā pirms pulksten 19 pēc negadījuma izraisīšanas uz Pils ielas Alūksnes parka dīķī iebrauca automašīna, un šis notikums pilsētas centrā pulcēja tik lielu skatītāju pulku, ka tika nodēvēts par otrajiem kapusvētkiem, izpelnoties vietu arī “Malienas Ziņu” pirmajā lappusē. Par laimi, negadījumā neviens nav cietis.

“Pirms pulksten 19 uz Pils ielas iepretim parka strūklaku dīķim notika divu automašīnu – “VW Passat” un “Volvo S60” sadursme, kā rezultātā “pasāta” vadītājs zaudēja kontroli pār automašīnu un tā iebrauca jeb precīzāk – “ielidoja” – dīķī. Minēto automašīnu vadīja 1981. gadā dzimis vīrietis, kam jau ar tiesas lēmumu noņemtas autovadīšanas tiesības par līdzīga veida pārkāpumiem,” stāsta Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa priekšnieka pienākumu izpildītājs Raivo Koemecs, atgādinot notikumu pilsētas centrā pirms kādiem pieciem gadiem, kad minētais autobraucējs ar sarkanu automašīnu “VW Golf” jau izraisīja avāriju pie dīķa Ojāra Vācieša ielā.

Autovadītājs kopā ar savu līdzbraucēju, 1969. gadā dzimušu vīrieti, pēc negadījuma no dīķa tikuši ārā saviem spēkiem, palīdzējuši arī notikuma aculiecinieki, kas vēl jāuzmeklē.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 10.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »