Aicina piedalīties kūku konkursā – parādē

Sestdien, 18. augustā, pulksten 11.00 Gaujienā tiks rīkots “Kūku konkurss – parāde”, informē Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa.

“Tradicionāli šis konkurss mūsu pagastā norisinās gada izskaņā – decembrī. Taču šogad viena no Gaujienas muižas ansambļa ēkām – Špricmāja, kurā tagad atrodas Gaujienas tautas nams, svin 180 gadu jubileju, un ir ieguvusi jaunu “cepuri”. Savukārt kādreizējai klēts ēkai ir 230 gadu jubileja. Un tādēļ, pieminot šīs nozīmīgās gadskārtas, neiztikt bez tortes,” saka Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa.

Pasākumā ir aicināts piedalīties ikviens, kurš prot uzcept saldo vai sāļo kūku, arī no cepumiem gatavoto kūku un keksu meistarus. Parasti L. Poševa uzrunā vietējās prasmīgās kūku cepējas, taču kūku konkursā – parādē aicināts ikviens talantīgs kūku cepējs gan no Apes, gan citiem novadiem.

L. Poševa sola, ka pasākuma dalībnieki varēs nobaudīt katru kūku par simbolisku samaksu ar tēju vai kafiju. Konkursa dalībniekus gaida arī pārsteigums.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »