Aicina piedalīties kūku konkursā – parādē

Sestdien, 18. augustā, pulksten 11.00 Gaujienā tiks rīkots “Kūku konkurss – parāde”, informē Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa.

“Tradicionāli šis konkurss mūsu pagastā norisinās gada izskaņā – decembrī. Taču šogad viena no Gaujienas muižas ansambļa ēkām – Špricmāja, kurā tagad atrodas Gaujienas tautas nams, svin 180 gadu jubileju, un ir ieguvusi jaunu “cepuri”. Savukārt kādreizējai klēts ēkai ir 230 gadu jubileja. Un tādēļ, pieminot šīs nozīmīgās gadskārtas, neiztikt bez tortes,” saka Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa.

Pasākumā ir aicināts piedalīties ikviens, kurš prot uzcept saldo vai sāļo kūku, arī no cepumiem gatavoto kūku un keksu meistarus. Parasti L. Poševa uzrunā vietējās prasmīgās kūku cepējas, taču kūku konkursā – parādē aicināts ikviens talantīgs kūku cepējs gan no Apes, gan citiem novadiem.

L. Poševa sola, ka pasākuma dalībnieki varēs nobaudīt katru kūku par simbolisku samaksu ar tēju vai kafiju. Konkursa dalībniekus gaida arī pārsteigums.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma