Dubļu tautas bumba Jaunannā

Sestdien, 11. augustā, Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis” organizē netradicionālu pasākumu – dubļu tautas bumbas sacensības. Informē Jaunannas jauniešu koordinatore Elita Jansone.

“Šāda veida pasākums Jaunannā notiek otro reizi, jo pēc pagājušajā gadā notikušajām dubļu tautas bumbas sacensībām, daudzi dalībnieki izteica vēlēšanos piedalīties vēlreiz. Lai spēlētājiem būtu interesanti, dubļu tautas bumbas sacensību starplaikos komandas varēs piedalīties arī citās sportiskās aktivitātēs. Dubļu tautas bumbas spēlētāju komandā ir nepieciešami pieci dalībnieki, taču varēs komandu veidot turpat uz vietas.

Ņemot vērā, ka šādā spēlē dalībnieki būs netīri, pēc sacensībām spēlētāji varēs dubļus noskalot un peldēties spēles laukumam blakus esošajā Pededzes upē, pie upes ir arī pārģērbšanās kabīne,” stāsta E. Jansone.

Šogad dubļu tautas bumbas sacensības atbalsta Alūksnes novada pašvaldība, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs, Jaunannas pagasta pārvalde, SIA “IRAnete”, veikals “Pie Zvejnieka”, Alūksnes Kultūras centrs un “Cita opera”.

Jaunannas Zaķusalā sestdien būs gaidīts ikviens dubļu tautas bumbas spēlētgribētājs, reģistrācija no pulksten 10.30, sacensību sākums pulksten 11.00.

Savukārt Latvijas simtgades zaļumballes ietvaros vakarā visi sportisti, kā arī ikviens dejot gribētājs, laipni aicināti uz ballīti pulksten 21.00 Jaunannas Zaķusalas estrādē.

Dace Plaude

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »