Jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem

Alūksnes pilsētas svētku dienās – no 3. līdz 5. augustam – Alūksnē būs noteikti satiksmes ierobežojumi. Lai visi var nokļūt visur, kur vēlas, bez sarežģījumiem, der ieklausīties ieteikumos.

“Ņemot vērā notiekošos pārbūves darbus, satiksmei ir slēgts Ojāra Vācieša ielas posms no Pils ielas līdz Dārza ielai un Dārza ielas posms no Latgales un Tirgotāju ielu krustojuma līdz Ojāra Vācieša ielai,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Savukārt sakarā ar svētku pasākumu norisi būs noteikti šādi satiksmes ierobežojumi:
no 3. augusta pulksten 18.00 līdz 4. augusta pulksten 17.00 -
satiksmei slēgtas Pils iela posmā no Lielā Ezera ielas līdz Rijukalna ielai un Margaritas iela no Brūža ielas līdz Ojāra Vācieša ielai,
satiksme ierobežota Skolas ielā virzienā no Brūža ielas uz Ojāra Vācieša ielu, slēdzot satiksmi no Skolas ielas stāvlaukuma līdz Ojāra Vācieša ielai (no stāvlaukuma nebūs iespējams uzbraukt uz Ojāra Vācieša ielas);
no 4. augusta pulksten 17.00 līdz 5. augusta pulksten 05.00 -
satiksmei slēgta Pilssalas ielā no Ojāra Vācieša ielas.

“Aicinām pasākumu apmeklētājus maksimāli svētku norišu vietas apmeklēt kājām. Autotransportu novietot būs iespējams stāvlaukumos pie Alūksnes Kultūras centra, kā arī Skolas un Baznīcas ielās,” tā pašvaldības pārstāve.

Savukārt svētdien kapusvētku laikā autovadītāji aicināti ņemt vērā, ka kādu laika posmu no rīta būs iespējams uzbraukt augšā tuvāk kapsētai, taču vēlāk atbraukušajiem būs jānovieto savas automašīnas lejpus kapu kalniņa. “Līdz ar to gadījumā, ja ir nepieciešams braukt līdz kapsētai, vajadzētu ierasties savlaicīgi pirms kapusvētku sākuma. Arī uz kapsētu alūksniešus aicinām doties kājām vai izmantot sabiedrisko transportu,” teic E. Aploka.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma