Būs papildu reisi uz kapsētu

Papildus jau esošajiem maršruta Alūksne – Kalnadruvas – Kapsēta – Alūksne autobusu reisiem svētdien, 5. augustā, maršrutā Autoosta – Kapsēta – Autoosta kursēs intensīvi papildu reisi.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka papilu reisi paredzēti no pulksten 9.00 līdz pulksten 15.00.

“Tāpat arī atsevišķu pagastu pārvaldes, kur iedzīvotāji par to interesējušies, organizē kopīgu braucienu uz un no Alūksnes kapusvētkiem. Šāda iespēja būs Mārkalnes, Annas un Jaunannas pagastu iedzīvotājiem. Aicinām interesentus sazināties ar pārvaldēm,” aicina E. Aploka.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »