Noslēgušies Pilssalas aktīvās zonas labiekārtošanas darbi

Alūksnes viesi un arī paši alūksnieši, kas vēl nav paguvuši pabūt Pilssalā, šajos svētkos varēs pārliecināties, ka Alūksnē noslēgušies vērienīgie Pilssalas labiekārtošanas darbi. Pilssalas aktīvās zonas labiekārtojumu jūlijā jau novērtējuši gan ātrumlaivu, gan pludmales volejbola sacensību rīkotāji, un arī Alūksnes pilsētas svētkos šī vieta pieplusojas pārējām, kurās būs daudzveidīgas norises.

“Līdz ar šo darbu pabeigšanu salas teritorijas labiekārtošana tās austrumu un ziemeļaustrumu daļā, kur atrodas aktīvā un atpūtas zona, ir noslēgusies,” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.08.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »