Turpina apzināt Vidzemes veiksmes stāstus

Vidzemes plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs  17. augustā  rīkos Vidzemnieku dārza svētkus, kas ik gadu pulcē 26 enerģiskus un drosmīgus uzņēmējus un darītājus. Šogad pasākums notiks Lubānas novadā atpūtas kompleksā “Ezernieki”, informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību vadītāja Anita Āboliņa.

Pasākuma laikā tiks prezentēti video stāsti par katru no 26 uzņēmējiem, kurus par veiksmīgiem atzinušas un godināšanai nominējušas Vidzemes pašvaldības. Tos vēlāk katrs no nominantiem varēs izmantot kā vizītkarti, lai par sevi pastāstītu citiem interesentiem.
Alūksnes novads godināšanai šogad nominējis  zemnieku saimniecību “Sprogas” – tradīcijām bagātu saimniecību, kas uzstādījusi augstu kvalitātes standartu stādu audzēšanā Alūksnes novadā, tādējādi iegūstot līderpozīciju savā nozarē.
Savukārt no Apes novada nominēta Dina Semjonova, kura savu darbu – florista pakalpojumu sniegšanu – svētku noformēšanu, akcentu veidošanu, kāzu un citu pasākumu dekorēšanu – veic ar izteiktu precizitāti un sirds mīlestību.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »