Ballēties varēs gan pilsētā, gan Pilssalā

Alūksnes pilsētas svētku laikā paredzēta plaša kultūras pasākumu programma. Tā sāksies ar vides objekta atklāšanu Lielajā Ezera ielā, Alūksnes centrā, bet nākamajās dienās būs daudz koncertu un deju un ballēšanās iespēju.

Alūksnes Kultūras centra vadītāja Sanita Bērziņa lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un pēc iespējas uz pasākumiem tomēr doties kājām. Ja tas nav iespējams vai tomēr vēlaties izmantot transportu, vispirms būtu nepieciešams izpētīt notikumu vietas un iespējamos auto novietņu laukumus. Šogad pilsētas svētkos pasākumi nenotiks Kultūras centra apkārtnē, tādēļ auto novietošanai varēs izmantot Kultūras centra un Skolas ielas stāvlaukumu, jo tieši līdz pasākuma vietai aizbraukt nevarēs.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »