Svētku izskaņā apmeklē Alūksni

Lielie Dziesmu un deju svētki Rīgā šovasar pulcēja daudz skatītāju no ārzemēm. To skaitā bija mūzikas pedagoģes Ināras Kravales meitas Līgas Kravales – Michelsohn koru dalībnieki no Vācijas.  Pēc svētkiem viņi ciemojās arī Alūksnē.

Dziesmu svētku laikā ciemiņi noskatījās divus koncertus – deju lieluzvedumu “Māras zeme” un noslēguma koncertu “Zvaigžņu ceļā”. Biļetes uz koncertiem nu jau par leģendu kļuvušajās rindās izstāvēja Līgas mamma Ināra Kravale ar dzīvesbiedru Jāni un Apes tautas nama jauktā kora “Ape” diriģente Sandra Oto ar dzīvesbiedru Arni. Pateicoties viņiem, viesi no Vācijas varēja skatīt deju rakstus  Daugavas stadionā,  izjust dziesmas spēku Mežaparka Lielajā estrādē.  Sandra Oto šoreiz arī gādāja par ciemiņu uzņemšanu un pavadīja viņus ekskursijā pa Alūksnes un Apes novadu.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 27.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »