Auto iegāde sadarbībā ar ONEfinance.lv

Kad esat sapratis, ka vairs nevēlaties pārvietoties ar sabiedrisko transportu, izmantot kolēģa labvēlību nokļūšanai uz darbu vai kādos darba braucienos, vai varbūt vecā automašīna, ar kuru līdz šim ikdienā braucāt, ir saplīsusi, un tā nu esat nonācis līdz nopietnākām domām par jauna auto iegādi, tad atliek vien šo ideju īstenot. Jebkura auto (jauna vai lietota) iegāde ir nopietns un finansiāli atbildīgs solis, kurš rūpīgi jāapdomā, izvērtējot visus plusus un mīnusus, kā arī uzdodot sev dažādus svarīgus jautājumus, kas palīdzētu veikt pareizo izvēli.

Vispirms noteikti vajadzētu uzdot sev jautājumu, cik daudz esat gatavs ieguldīt naudu automašīnas iegādē. Ir jāsaprot, cik Jums ir iekrājumi vai, ja vēlaties ņemt kredītu, cik daudz varat samaksāt pirmajā iemaksā un cik esat gatavs maksāt katru mēnesi. Pirms nolemjat ņemt auto līzingu, ieteicams arī aizdomāties, vai turpmākos vairākus gadus, kas būs noteikts kredīta termiņš, spēsiet katru mēnesi apmaksāt noteiktu summu par šo auto, kā arī izvērtējiet, ja gadījumā zaudēsiet darbu, vai spēsiet veikt maksājumus.

Būtiski noteikti ir arī saprast, kādu auto vēlaties iegādāties. Ja jau sen sapņojat par kādu konkrētu modeli, tad izvērtējiet, vai tas ir ne tikai ārēji pievilcīgs, bet arī ekonomisks, drošs un kompakts. Ģimenei ar bērniem noteikti vajadzēs arī ietilpīgāku auto. Protams, ja biznesa vajadzībām nepieciešams iegādāties luksusa automašīnu, tad varbūt nemaz nevēlaties iedziļināties sīkumos, vien pirkt tādu automašīnu, kas spēj atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem, tomēr būtu vēlams ņemt vērā arī drošības faktoru, degvielas patēriņu, ja nepieciešams braukt tālākus gabalus.

Izvērtējot visus plusus un mīnusus, savu šī brīža finansiālo situāciju un to, cik daudz esat gatavs tērēt, varat doties noskatīt automašīnu, kuru vēlaties iegādāties. Ja finanses neatļauj šobrīd uzreiz iegādāties jaunu automašīnu, ir vērts sazināties ar kādu no kreditēšanas kompānijām, vienoties par izdevīgāko piedāvājumu un saņemt auto līzingu. Atverot kreditēšanas kompānijas ONEfinance mājaslapu, varat aplūkot visus nosacījumus auto līzinga vai auto kredīta saņemšanai, kā arī aprēķināt ikmēneša maksu, ņemot vērā aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Ja esat Latvijas Republikas pilsonis vecumā no 21 līdz 70 gadiem ar ikmēneša ienākumiem, kas pārsniedz 260 EUR pēc nodokļu nomaksas, un Jums ir atvērts norēķinu konts kādā no Latvijas bankām, tad varat būt drošs, ka nebūs nekādu šķēršļu, lai Jūs varētu iegādāties nepieciešamo un kāroto automašīnu.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »