Ugunsgrēks maina dzīvi, bet satuvina cilvēkus

Ceturtdien Apē ugunsdzēsēji glābēji dzēsa paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku, par to “Malienas Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa. Viņa ziņoja: “Ugunsdzēsēji glābēji Rūpniecības ielā ieradās pulksten 15.03, kur dega vienstāva ēka ar mansardu 128 kvadrātmetru platībā. Iespējams, gāzes eksplozijas rezultātā bija izsprāguši visi logi un ieejas durvis. Cietušo nav. Pirms tam viens cilvēks jau bija evakuējies. Paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 20.21.”

Apes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Ērmane apstiprināja, ka pašvaldības sociālais dienests apzinājis steidzamākās palīdzības nepieciešamību uguns nelaimē cietušajai ģimenei un tā sniegta gan pēc saistošajos noteikumos paredzētā, gan analizējot neparedzēto gadījumu un tā sekas.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 24.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »