Apes novada senioriem ceļa izdevumi nav jāsedz

Apes novada pensionāru ekskursija jau otro vasaru notika pa vienu no Vidzemes novadiem, un ceļa izdevumi, kas sastāda trīs simtus, senioriem nav jāsedz. Šoreiz viņu ceļi veda uz Smiltenes novadu. Biedrības “Iesim kopā!” vadītāja Ausma Agare izteica atzinību par pašvaldības spēju arī šādām aktivitātēm piesaistīt finanšu līdzekļus, lai dotu iespēju arī mazāko pensiju saņēmējiem izbaudīt šādu atpūtu.

Zinot, ka Alūksnes novadā šāda pretimnākšana nepastāv, interesējāmies, kā problēmu risina Apē. Attīstības nodaļas projektu vadītāja Indra Levane sacīja, ka labas gribas cilvēkiem viss ir iespējams. Apes pašvaldība iesaistījusies Eiropas Sociālā fonda finansētajā projektā “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilaksē Apes novadā” un viena no šī projekta aktivitātēm ir ekskursijas organizēšana pensijas vecuma cilvēkiem.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 24.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »