Jaunais skatu tornis Dēliņkalnā atklāts

Ceturtdien, 19. jūlijā, augstākajā Alūksnes augstienes paugurā – Dēliņkalnā, Alūksnes novadā – atklāja jauno skatu torni.

Dēliņkalna skatu torņa atklāšanas pasākumā bija pulcējušies apkārtnes iedzīvotāji, interesenti no tuvākām un tālākām vietām un projektā iesaistītie. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis par sadarbību minētā projekta īstenošanā un torņa būvniecībā pateicās Dabas aizsardzības pārvaldei, projekta autoram SIA “BM projekts”, būvfirmām SIA “Smart Energy” un SIA “Livland Group”, būvuzraugiem SIA “Būvuzraugi LV”, projekta vadītājai Inesei Zīmelei – Jauniņai. Īpaši viņš pateicās zemesgabala, uz kura atrodas skatu tornis, īpašniekam Jurim Putniņam, kurš laipni atsaucās pašvaldības aicinājumam un atļāva savā īpašumā uzbūvēt objektu, kas tagad priecē visus. Tāpat pašvaldība pateicas par atsaucību un sadarbību visiem tiem zemju īpašniekiem, kuru īpašumos atrodas ceļš, kas no kalna pakājes ved augšup līdz skatu tornim.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 24.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »