Jaunais skatu tornis Dēliņkalnā atklāts

Ceturtdien, 19. jūlijā, augstākajā Alūksnes augstienes paugurā – Dēliņkalnā, Alūksnes novadā – atklāja jauno skatu torni.

Dēliņkalna skatu torņa atklāšanas pasākumā bija pulcējušies apkārtnes iedzīvotāji, interesenti no tuvākām un tālākām vietām un projektā iesaistītie. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis par sadarbību minētā projekta īstenošanā un torņa būvniecībā pateicās Dabas aizsardzības pārvaldei, projekta autoram SIA “BM projekts”, būvfirmām SIA “Smart Energy” un SIA “Livland Group”, būvuzraugiem SIA “Būvuzraugi LV”, projekta vadītājai Inesei Zīmelei – Jauniņai. Īpaši viņš pateicās zemesgabala, uz kura atrodas skatu tornis, īpašniekam Jurim Putniņam, kurš laipni atsaucās pašvaldības aicinājumam un atļāva savā īpašumā uzbūvēt objektu, kas tagad priecē visus. Tāpat pašvaldība pateicas par atsaucību un sadarbību visiem tiem zemju īpašniekiem, kuru īpašumos atrodas ceļš, kas no kalna pakājes ved augšup līdz skatu tornim.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 24.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma