Skata Latgales izcilākās pērles

Pirms nedēļas biedrības “Alūksnes novada pensionāru apvienība” valde bija uzaicinājusi aktīvākos pilsētas un pagastu seniorus kopīgā izbraukumā uz Latgali. Šī aktivitāte notika pēc vairāku gadu pārtraukuma, un tās dalībnieki atsaucīgi vērtēja izraudzīto maršrutu un tajā piedāvātos tūrisma produktus. Visus izdevumus sedza paši pensionāri.

Valdes locekle Astrīda Bētere apstiprināja, ka ekskursijas dalībniekus uzrunājuši vietējo pensionāru biedrību, padomju un kopu vadītāji un piedalīšanās tajā bijusi pēc brīvprātības principa. Viņa neslēpa arī gandarījumu, ko saņēmusi no dalībniekiem par saturīgu un izziņas bagātu dienu. Tas laiks, kad ekskursanti skatīja dabas objektus, pārsvarā apmeklēja muzejus, ir attālinājies. Tagad viņi meklē salīdzinājumus, kāda saimniekošanas prakse ir citviet valstī, kā kaimiņu novados veido kultūrvidi, kā saudzē garīgās vērtības. Alūksnes novada cienījamā vecuma ļaudis uz Latvijas austrumu dienvidu daļu devušies ar moto “Sajūti latgalisko!” un šīs sajūtas arī izbaudījuši.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 24.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma