Ilzenē būs Stipro skrējiens

Sestdien, 21. jūlijā, jau astoto reizi Ilzenes pagastā notiks apvidus šķēršļu skrējiens “Stipro skrējiens Ilzenē 2018”, kas tiek rīkots ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt aktivitātēs dažāda vecuma dalībniekus.

Pasākuma organizatore Inese Žīgure informē, ka starts skrējienam tiks dots Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi un Čonkas – Ilzenes muiža krustojumā. Ierašanās un reģistrācija no pulksten 10.00. Starts pulksten 12.00.

Organizatori aicina dalībniekus pieteikties elektroniski līdz ceturtdienas, 19. jūlija pulksten 16.00, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu (tā atrodama www.aluksne.lv sadaļā “Pasākumi”) un nosūtot uz e-pastu tn.ilzene@aluksne.lv. Pieteikties un reģistrēties varēs arī apvidus šķēršļu skrējiena norises dienā. Sīkāka informācija: tn.ilzene@ aluksne.lv, tālrunis 26523025 (Jolanta) vai 26394436 (Inese).

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »