Aicina pieteikt tirdzniecības vietas

No 2. līdz 5. augustam Alūksne atkal svinēs pilsētas svētkus. Ceturtdien tie sāksies ar vides objekta “Alūksne Latvijas virsotnē” atvēršanu, piektdien būs svētku svinīgā atklāšana un Intara Busuļa un Abonementa orķestra koncerts “Ar mums”, bet svētku svinības turpināsies ar brāļiem Auzāniem un balli Jaunās pils dārzā. Savukārt sestdien jau no pulksten 9.00 rītā visi aicināti pirkt un pārdot amatnieku, mājražotāju un mākslas darbu tirdziņā “Radošais dārzs”, un svētki turpināsies.

Pieteikties dalībai tirdziņā vēl iespējams šonedēļ, tas ir līdz 20. jūlijam, pie M. Saldābolas, rakstot uz e – pastu mara.saldabola@ aluksne.lv vai zvanot pa tālruni 25425222.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 17.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »