Pašlaik Alūksnē nav zvērināta notāra

Alūksnē nav zvērināta notāra, un redakcijā vērsušies iedzīvotāji ar lūgumu noskaidrot šo situāciju un iedzīvotāju iespējas veikt notariālos darījumus kādā citā ceļā.

“Pašlaik Alūksnē tiešām nav zvērināta notāra. Amata vieta ir izsludināta un jaunas prakses vietas izveide ir procesā. Tas varētu prasīt dažus mēnešus laika,” laikrakstu informē Latvijas Zvērinātu notāru padomes komunikācijas vadītāja Liene Krīvena. Tikmēr tuvākais notāra birojs alūksniešiem ir Gulbenē. “Zvērinātas notāres Mārītes Ratenieces, kas iepriekš praktizēja Alūksnē, lietas turpmāk kārto zvērināta notāre Iveta Ozoliņa, kura praktizē Smiltenē un Valkā,” vēstī L. Krīvena.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »