Pauž kategorisku viedokli pret uzņēmuma pārdošanu

Trešdien, 11. jūlijā, Alūksnes novada pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” uz sapulci aicināja daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju pārstāvjus un māju vecākos, lai skaidrotu pašvaldības ieceres – pārdot uzņēmumu privātpersonai – iemeslus un citus ar māju apsaimniekošanu saistītus jautājums.

Jau informēts, ka no 28. jūnija Alūksnes novada domes sēdes darba kārtības, deputātiem balsojot, tika izņemts jautājums par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, ierosinot balsot par šādu priekšlikumu, deputātiem skaidroja, ka viņš saņēmis ļoti daudz zvanu no Alūksnes iedzīvotājiem, kuri pauduši atbalstu šim māju apsaimniekošanas pakalpojumu piedāvātājam kā pašvaldības kapitālsabiedrībai. Jautājums par sabiedrības atsavināšanu tika atlikts un nolemts sasaukt iedzīvotāju sapulces, lai skaidrotu uzņēmuma pārdošanas iemeslus un to, ar ko iedzīvotājiem šādā gadījumā jārēķinās.

Sapulce par šo jautājumu tika sasaukta trešdien, 11. jūlijā, un tās vietai izraudzīta novada pašvaldības administratīvās ēkas Mazā zāle, kur, iedzīvotāju ieinteresētības dēļ, trešdienas vakarā visas vietas bija aizpildītas. Uz sapulci bija atnākuši SIA “Alūksnes nami” vadītājs Armands Musts un administrācijas darbinieki, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs deputāts Arturs Dukulis, deputāti Verners Kalējs un Līga Langrate, māju pārstāvji, vecākie un ieinteresētās personas.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma