Pauž kategorisku viedokli pret uzņēmuma pārdošanu

Trešdien, 11. jūlijā, Alūksnes novada pašvaldības sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” uz sapulci aicināja daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju pārstāvjus un māju vecākos, lai skaidrotu pašvaldības ieceres – pārdot uzņēmumu privātpersonai – iemeslus un citus ar māju apsaimniekošanu saistītus jautājums.

Jau informēts, ka no 28. jūnija Alūksnes novada domes sēdes darba kārtības, deputātiem balsojot, tika izņemts jautājums par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu. Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis, ierosinot balsot par šādu priekšlikumu, deputātiem skaidroja, ka viņš saņēmis ļoti daudz zvanu no Alūksnes iedzīvotājiem, kuri pauduši atbalstu šim māju apsaimniekošanas pakalpojumu piedāvātājam kā pašvaldības kapitālsabiedrībai. Jautājums par sabiedrības atsavināšanu tika atlikts un nolemts sasaukt iedzīvotāju sapulces, lai skaidrotu uzņēmuma pārdošanas iemeslus un to, ar ko iedzīvotājiem šādā gadījumā jārēķinās.

Sapulce par šo jautājumu tika sasaukta trešdien, 11. jūlijā, un tās vietai izraudzīta novada pašvaldības administratīvās ēkas Mazā zāle, kur, iedzīvotāju ieinteresētības dēļ, trešdienas vakarā visas vietas bija aizpildītas. Uz sapulci bija atnākuši SIA “Alūksnes nami” vadītājs Armands Musts un administrācijas darbinieki, Alūksnes novada domes priekšsēdētājs deputāts Arturs Dukulis, deputāti Verners Kalējs un Līga Langrate, māju pārstāvji, vecākie un ieinteresētās personas.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 13.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma