Izsniegs apliecības barikāžu dalībniekiem

25. jūlijā Alūksnē tiks izsniegtas apliecības barikāžu dalībniekiem.

Kā zināms, Latvijas Republikas Saeima 2017. gada 22. jūnijā pieņēma likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu” un ar likumu noteikts, ka barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību izsniedz 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība. Savukārt 2018. gada 20. martā Ministru kabinets pieņēma noteikumus Nr.172 “Noteikumi par 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecības paraugu un apliecības izsniegšanas un reģistrācijas kārtību”, pamatojoties uz kuru dokuments tiks izsniegts.

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība informē, ka sakarā ar 1991. gada barikāžu muzeja ekspozīcijas pilnveidošanai veicamajiem remontdarbiem no 16. līdz 28. jūlijam biedrības ēka Rīgā, Krāmu ielā 3 apmeklētājiem būs slēgta, līdz ar to apliecības barikāžu dalībniekiem tiks izsniegtas izbraukumos uz Latvijas novadiem.

25. jūlijā (trešdiena) apliecību izsniegšana notiks Alūksnē, Alūksnes muzeja telpās, Pils ielā 74, laika posmā no 11.00 līdz 18.00. Lūgums dalībniekiem iepriekš pieteikties pa tālruni 25665538.

“Būsim pateicīgi, ja savlaicīgi šajā datumā pieteiksieties uz noteiktu laiku, lai izvairītos no liekas gaidīšanas rindā. Ierodoties uz apliecības saņemšanu, līdzi jābūt barikāžu apbalvojuma vai Pateicības raksta oriģinālam vai kopijai un peronu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei,” informē biedrība.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma