Izsniegs apliecības barikāžu dalībniekiem

25. jūlijā Alūksnē tiks izsniegtas apliecības barikāžu dalībniekiem.

Kā zināms, Latvijas Republikas Saeima 2017. gada 22. jūnijā pieņēma likumu “Par 1991. gada barikāžu dalībnieka statusu” un ar likumu noteikts, ka barikāžu dalībnieka statusu apliecinošu apliecību izsniedz 1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība. Savukārt 2018. gada 20. martā Ministru kabinets pieņēma noteikumus Nr.172 “Noteikumi par 1991. gada barikāžu dalībnieka apliecības paraugu un apliecības izsniegšanas un reģistrācijas kārtību”, pamatojoties uz kuru dokuments tiks izsniegts.

1991. gada barikāžu dalībnieku biedrība informē, ka sakarā ar 1991. gada barikāžu muzeja ekspozīcijas pilnveidošanai veicamajiem remontdarbiem no 16. līdz 28. jūlijam biedrības ēka Rīgā, Krāmu ielā 3 apmeklētājiem būs slēgta, līdz ar to apliecības barikāžu dalībniekiem tiks izsniegtas izbraukumos uz Latvijas novadiem.

25. jūlijā (trešdiena) apliecību izsniegšana notiks Alūksnē, Alūksnes muzeja telpās, Pils ielā 74, laika posmā no 11.00 līdz 18.00. Lūgums dalībniekiem iepriekš pieteikties pa tālruni 25665538.

“Būsim pateicīgi, ja savlaicīgi šajā datumā pieteiksieties uz noteiktu laiku, lai izvairītos no liekas gaidīšanas rindā. Ierodoties uz apliecības saņemšanu, līdzi jābūt barikāžu apbalvojuma vai Pateicības raksta oriģinālam vai kopijai un peronu apliecinošam dokumentam – pasei vai ID kartei,” informē biedrība.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma