Remontē ielas un ceļus

Vasara ir laiks, ko visērtāk izmantot ielu un ceļu remontam. Jau informēts, ka vērienīgi remontdarbi šovasar notiek Pleskavas ielā, Alūksnē, bet tie plānoti un būs vēl arī citur novadā.

Alūksniešiem un viesiem šovasar vēl jārēķinās arī ar neērtībām pilsētas centrā, jo drīzumā tiks sākts remonts Ojāra Vācieša un Dārza ielas posmā. Novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis stāsta, ka šajā vietā remontdarbi bija plānoti ātrāk, lai tos varētu pabeigt līdz pilsētas svētkiem 3. – 5. augustā. Diemžēl tie aizkavējās, jo bija jāizsludina vairāki iepirkumi, tādēļ minētajā vietā remontdarbus varēs uzsākt tikai pašlaik. “Tas nozīmē, ka pilsētas svētku centrālie notikumi, tiks plānoti citviet, nevis, kā ierasts, parkā pie strūklakām un uz tuvējām ielām,” norāda A. Dukulis.

Jau informējām, ka kritiskā stāvoklī ir tilts pār Vaidavu uz autoceļa Alūksne – Ziemeris – Veclaicene, taču tagad, pēc tilta detalizētas izpētes, piedaloties VAS “Latvijas Valsts autoceļi” un VAS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” speciālistiem, nolemts pagaidām tomēr tiltu neslēgt.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »