Remontē ielas un ceļus

Vasara ir laiks, ko visērtāk izmantot ielu un ceļu remontam. Jau informēts, ka vērienīgi remontdarbi šovasar notiek Pleskavas ielā, Alūksnē, bet tie plānoti un būs vēl arī citur novadā.

Alūksniešiem un viesiem šovasar vēl jārēķinās arī ar neērtībām pilsētas centrā, jo drīzumā tiks sākts remonts Ojāra Vācieša un Dārza ielas posmā. Novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis stāsta, ka šajā vietā remontdarbi bija plānoti ātrāk, lai tos varētu pabeigt līdz pilsētas svētkiem 3. – 5. augustā. Diemžēl tie aizkavējās, jo bija jāizsludina vairāki iepirkumi, tādēļ minētajā vietā remontdarbus varēs uzsākt tikai pašlaik. “Tas nozīmē, ka pilsētas svētku centrālie notikumi, tiks plānoti citviet, nevis, kā ierasts, parkā pie strūklakām un uz tuvējām ielām,” norāda A. Dukulis.

Jau informējām, ka kritiskā stāvoklī ir tilts pār Vaidavu uz autoceļa Alūksne – Ziemeris – Veclaicene, taču tagad, pēc tilta detalizētas izpētes, piedaloties VAS “Latvijas Valsts autoceļi” un VAS “Latvijas Autoceļu uzturētājs” speciālistiem, nolemts pagaidām tomēr tiltu neslēgt.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma