Telpas izīrētas, uzņēmums strādā

Alūksnes novada pašvaldība pērn pirms Ziemassvētkiem Rūpniecības ielā svinīgi atklāja industriālo ēku, kas tapusi, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa finansējumu. 15. decembrī pašvaldība noslēdza arī šīs ēkas nomas līgumu ar uzņēmumu SIA “Linden”, kas nodarbojas ar apģērbu ražošanu.

Tagad alūksnieši, laikraksta lasītāji, ievērojuši, ka minētajā dārgajā ēkā valda klusums, tādēļ lūdz skaidrot, kā veicas uzņēmējiem ar šūšanas biznesu, kur var iegādāties šos izstrādājumus un kas vēl šo celtni izmanto bez minētā uzņēmuma. “Kas notiek jaunuzceltajā ēkā uzņēmējdarbības veicināšanai Rūpniecības ielā? Šīs ēkas būvniecībai tika tērēti miljoniem eiro… Ir pagājis pusgads pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, bet tā vien liekas, ka tā stāv tukša… Rodas doma, ka tā būvēta kāda deputāta vai ietekmīga biznesmeņa interesēs, lai pēc gadiem varētu privatizēt,” raksta kāda lasītāja.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

1 komentārs

  1. ooo:

    Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI….

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma