Telpas izīrētas, uzņēmums strādā

Alūksnes novada pašvaldība pērn pirms Ziemassvētkiem Rūpniecības ielā svinīgi atklāja industriālo ēku, kas tapusi, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa finansējumu. 15. decembrī pašvaldība noslēdza arī šīs ēkas nomas līgumu ar uzņēmumu SIA “Linden”, kas nodarbojas ar apģērbu ražošanu.

Tagad alūksnieši, laikraksta lasītāji, ievērojuši, ka minētajā dārgajā ēkā valda klusums, tādēļ lūdz skaidrot, kā veicas uzņēmējiem ar šūšanas biznesu, kur var iegādāties šos izstrādājumus un kas vēl šo celtni izmanto bez minētā uzņēmuma. “Kas notiek jaunuzceltajā ēkā uzņēmējdarbības veicināšanai Rūpniecības ielā? Šīs ēkas būvniecībai tika tērēti miljoniem eiro… Ir pagājis pusgads pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, bet tā vien liekas, ka tā stāv tukša… Rodas doma, ka tā būvēta kāda deputāta vai ietekmīga biznesmeņa interesēs, lai pēc gadiem varētu privatizēt,” raksta kāda lasītāja.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

1 komentārs

  1. ooo:

    Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI….

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »