Alūksnē notiek karavīru olimpiskās spēles

Otrdien Alūksnē sākās un ceturtdienas vakarā noslēdzās Nacionālo bruņoto spēku spartakiāde un Baltijas valstu karavīru sporta spēles, kuras tiek dēvētas arī par karavīru olimpiskajām spēlēm. Rezultāti vēl nav apkopoti, bet gan pašiem karavīriem, gan līdzjutējiem bija iespēja Alūksnē atbalstīt karavīru startus vismaz divdesmit sporta veidos un disciplīnās. Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības komandas sastāvā startēja arī Alūksnes Kājnieku skolas sportisti, kuriem labi veicās futbolā un pludmales volejbolā.

Trešdien, 4. jūlijā, Alūksnē viesojās arī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kurš svinīgi atklāja vērienīgo karavīru sporta pasākumu. “Pilnveidojot sevi fiziski, cilvēks paplašina arī savu garīgo telpu. Lai cik sīva būtu konkurence, lai cik liela individuālā griba uzvarēt, būt pirmajam, sporta sacensībās vienmēr ir jāuzvar draudzībai. Sportā nav ienaidnieku. Karavīriem, kuri startē šajās sporta spēlēs novēlu ne tikai sacensību garu un dzīves sparu, bet arī biedra plecu, līdzjutēju atbalstu un pats galvenais – kaut nedaudz sportiskās veiksmes,” atklājot pasākumu, teica ministrs, vēlot, lai fiziskās aktivitātes un sportiskais gars katru pavada arī turpmākajā darba, dienesta un dzīves laikā. Uzrunas noslēgumā viņš uzsvēra valsts simtgades nozīmību gan mums pašiem, gan valsts sabiedrotajiem un atbalstītājiem.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma