Alūksnē notiek karavīru olimpiskās spēles

Otrdien Alūksnē sākās un ceturtdienas vakarā noslēdzās Nacionālo bruņoto spēku spartakiāde un Baltijas valstu karavīru sporta spēles, kuras tiek dēvētas arī par karavīru olimpiskajām spēlēm. Rezultāti vēl nav apkopoti, bet gan pašiem karavīriem, gan līdzjutējiem bija iespēja Alūksnē atbalstīt karavīru startus vismaz divdesmit sporta veidos un disciplīnās. Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības komandas sastāvā startēja arī Alūksnes Kājnieku skolas sportisti, kuriem labi veicās futbolā un pludmales volejbolā.

Trešdien, 4. jūlijā, Alūksnē viesojās arī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kurš svinīgi atklāja vērienīgo karavīru sporta pasākumu. “Pilnveidojot sevi fiziski, cilvēks paplašina arī savu garīgo telpu. Lai cik sīva būtu konkurence, lai cik liela individuālā griba uzvarēt, būt pirmajam, sporta sacensībās vienmēr ir jāuzvar draudzībai. Sportā nav ienaidnieku. Karavīriem, kuri startē šajās sporta spēlēs novēlu ne tikai sacensību garu un dzīves sparu, bet arī biedra plecu, līdzjutēju atbalstu un pats galvenais – kaut nedaudz sportiskās veiksmes,” atklājot pasākumu, teica ministrs, vēlot, lai fiziskās aktivitātes un sportiskais gars katru pavada arī turpmākajā darba, dienesta un dzīves laikā. Uzrunas noslēgumā viņš uzsvēra valsts simtgades nozīmību gan mums pašiem, gan valsts sabiedrotajiem un atbalstītājiem.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »