Alūksnē notiek karavīru olimpiskās spēles

Otrdien Alūksnē sākās un ceturtdienas vakarā noslēdzās Nacionālo bruņoto spēku spartakiāde un Baltijas valstu karavīru sporta spēles, kuras tiek dēvētas arī par karavīru olimpiskajām spēlēm. Rezultāti vēl nav apkopoti, bet gan pašiem karavīriem, gan līdzjutējiem bija iespēja Alūksnē atbalstīt karavīru startus vismaz divdesmit sporta veidos un disciplīnās. Nacionālo bruņoto spēku Mācību vadības pavēlniecības komandas sastāvā startēja arī Alūksnes Kājnieku skolas sportisti, kuriem labi veicās futbolā un pludmales volejbolā.

Trešdien, 4. jūlijā, Alūksnē viesojās arī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, kurš svinīgi atklāja vērienīgo karavīru sporta pasākumu. “Pilnveidojot sevi fiziski, cilvēks paplašina arī savu garīgo telpu. Lai cik sīva būtu konkurence, lai cik liela individuālā griba uzvarēt, būt pirmajam, sporta sacensībās vienmēr ir jāuzvar draudzībai. Sportā nav ienaidnieku. Karavīriem, kuri startē šajās sporta spēlēs novēlu ne tikai sacensību garu un dzīves sparu, bet arī biedra plecu, līdzjutēju atbalstu un pats galvenais – kaut nedaudz sportiskās veiksmes,” atklājot pasākumu, teica ministrs, vēlot, lai fiziskās aktivitātes un sportiskais gars katru pavada arī turpmākajā darba, dienesta un dzīves laikā. Uzrunas noslēgumā viņš uzsvēra valsts simtgades nozīmību gan mums pašiem, gan valsts sabiedrotajiem un atbalstītājiem.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 06.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma