Remontēs sociālo māju “Jaunrozes”

Apes novada dome apstiprināja finansējumu sociālās mājas “Jaunrozes” remontam 6159,65 eiro un to nodrošinās no domes budžeta rezerves fonda līdzekļiem.

Domes priekšsēdētājs Jānis Liberts norāda, galvenā vainas daļa ir jāuzņemas vai nu projektētājiem vai būvniekiem, jo nepilnos desmit gados, kopš ēka nodota ekspluatācijā, tās apakšējo stāvu pārņēmusi pelējuma sēnīte. Izrādās, ka celtniecības gaitā ventilācijas lūkas ir aizmūrētas, gaisam nav kur cirkulēt, mitrums sūcas no zemes, vedināšana nenotiek. Priekšsēdētājs uzsver, ka pie radušās situācijas tās mītnieki nav vainojami, vairāk viņi ir situācijas upuri. Gribētos gan zināt, kāda bijusi būvuzraugu loma, renovējot pietiekami vecu ēku, taču šis aspekts izskatāmajā jautājumā netika skarts.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma