Remontēs sociālo māju “Jaunrozes”

Apes novada dome apstiprināja finansējumu sociālās mājas “Jaunrozes” remontam 6159,65 eiro un to nodrošinās no domes budžeta rezerves fonda līdzekļiem.

Domes priekšsēdētājs Jānis Liberts norāda, galvenā vainas daļa ir jāuzņemas vai nu projektētājiem vai būvniekiem, jo nepilnos desmit gados, kopš ēka nodota ekspluatācijā, tās apakšējo stāvu pārņēmusi pelējuma sēnīte. Izrādās, ka celtniecības gaitā ventilācijas lūkas ir aizmūrētas, gaisam nav kur cirkulēt, mitrums sūcas no zemes, vedināšana nenotiek. Priekšsēdētājs uzsver, ka pie radušās situācijas tās mītnieki nav vainojami, vairāk viņi ir situācijas upuri. Gribētos gan zināt, kāda bijusi būvuzraugu loma, renovējot pietiekami vecu ēku, taču šis aspekts izskatāmajā jautājumā netika skarts.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »