Turpinās Pleskavas ielas pārbūve

Jūnija sākumā tika uzsākta tranzīta ielas – Pleskavas ielas – pārbūve, līdz ar ko autovadītājiem šovasar jārēķinās ar zināmiem apgrūtinājumiem maršrutā virzienā uz Kolberģi, Mārkalni, Pededzi.

Arī redakcijā esam saņēmuši neapmierinātus zvanus par neērtībām, ko satiksmes dalībniekiem radījis remonts Pleskavas ielā. Viņi sūdzas par to, ka tagad ielai atsevišķās vietās noņemta visa virskārta, ne tikai viena mala. Līdz ar to viss posms ir ļoti bedrains un pa to pārvietoties ar transporta līdzekli ir grūti. Vēl svētdien, 1. jūlijā, satiksmes ērtībai nebija izvietoti arī luksofori, kaut pārvietoties varēja tikai pa vienu ielas pusi.

Jau informēts, ka ielas pārbūve sākās ar kritiskākajiem ielas posmiem – 2. un 3. kārtu. Otrās un trešās kārtas būvniecība ir apmēram 2 kilometrus garš posms, kas būvniecības laikā sadalīts trīs posmos.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis norāda, ka remontdarbi rit pēc plāna un kavēšanās vai kādas domstarpības nenotiek.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma