Turpinās Pleskavas ielas pārbūve

Jūnija sākumā tika uzsākta tranzīta ielas – Pleskavas ielas – pārbūve, līdz ar ko autovadītājiem šovasar jārēķinās ar zināmiem apgrūtinājumiem maršrutā virzienā uz Kolberģi, Mārkalni, Pededzi.

Arī redakcijā esam saņēmuši neapmierinātus zvanus par neērtībām, ko satiksmes dalībniekiem radījis remonts Pleskavas ielā. Viņi sūdzas par to, ka tagad ielai atsevišķās vietās noņemta visa virskārta, ne tikai viena mala. Līdz ar to viss posms ir ļoti bedrains un pa to pārvietoties ar transporta līdzekli ir grūti. Vēl svētdien, 1. jūlijā, satiksmes ērtībai nebija izvietoti arī luksofori, kaut pārvietoties varēja tikai pa vienu ielas pusi.

Jau informēts, ka ielas pārbūve sākās ar kritiskākajiem ielas posmiem – 2. un 3. kārtu. Otrās un trešās kārtas būvniecība ir apmēram 2 kilometrus garš posms, kas būvniecības laikā sadalīts trīs posmos.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis norāda, ka remontdarbi rit pēc plāna un kavēšanās vai kādas domstarpības nenotiek.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »