Aicina uz semināru par izmaiņām nodokļu maksājumos

Valsts ieņēmumu dienests (VID) 11. jūlijā pulksten 11.00 Brūža ielā 7, Alūksnē rīko bezmaksas semināru uzņēmējiem par izmaiņām ienākuma nodokļa maksājumos.

No šī gada Latvijā ir spēkā nodokļu reforma, kas nesusi būtiskas izmaiņas arī uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājiem. Lai atgādinātu par izmaiņām un sniegtu atbildes uz uzņēmēju jautājumiem, VID turpina organizēt bezmaksas seminārus dažādās Latvijas pilsētās.

Reformas ietvaros mainījusies gan uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas aizpildīšanas, gan tās iesniegšanas kārtība. Pirmā deklarācija jāiesniedz līdz šī gada 20. jūlijam. Lai uzzinātu, kā korekti deklarāciju aizpildīt, jūnijā un jūlijā uzņēmēji tiek aicināti apmeklēt dienesta rīkotos bezmaksas seminārus, informē valsts ieņēmumu dienesta sabiedrisko attiecību daļa.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 03.07.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

17. jūlijā 14.00 Veclaicenes klubiņā „Caur J. Prangeļa diapozitīviem ieskatīsimies Veclaicenes vakardienā”.

18. jūlijā – 19. augustā Alūksnes Kultūras centrā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības veidotā ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Izstādē stāsts arī par Alsviķu bibliotēku.

20. jūlijā 18.00 Alsviķu kultūras namā animācijas filma bērniem “Kukaiņu slepenā dzīve”.

21. jūlijā “Stipro skrējiens Ilzenē” apvidus šķēršļu skrējiens “Melnupes kauss”. Ierašanās un reģistrācija no 10.00, starts 12.00. Starta vieta – Alūksnes novada Ilzenes pagasta teritorijā pie Melnupes, autoceļu Līzespasts – Zeltiņi (P44) un Čonkas – Ilzenes Muiža (V375) krustojumā, GPS 57.382518 26.699189.

Lasīt tālāk »