Iedzīvotāji ir pret “Alūksnes namu” pārdošanu

No 28. jūnija Alūksnes novada domes sēdes darba kārtības deputātiem balsojot tika izņemts jautājums par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs, ierosinot balsot par šādu priekšlikumu, deputātiem skaidroja, ka pēdējā mēneša laikā, kopš plašākā sabiedrībā izskanējusi ziņa par iespējamo SIA “Alūksnes nami” pārdošanu uzņēmējam, viņš saņēmis ļoti daudz zvanu no Alūksnes iedzīvotājiem, kur viņi pauduši atbalstu šim māju apsaimniekošanas pakalpojumu piedāvātājam kā pašvaldības kapitālsabiedrībai. Tādēļ A. Dukulis uzskata, ka jautājums par sabiedrības atsavināšanu ir jāatliek un, sasaucot to māju, kuras pašlaik apsaimnieko minētais uzņēmums, iedzīvotāju sapulces, jāskaidro uzņēmuma pārdošanas iemesli un tas, ar ko iedzīvotājiem šādā gadījumā jārēķinās.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma