Iedzīvotāji ir pret “Alūksnes namu” pārdošanu

No 28. jūnija Alūksnes novada domes sēdes darba kārtības deputātiem balsojot tika izņemts jautājums par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs, ierosinot balsot par šādu priekšlikumu, deputātiem skaidroja, ka pēdējā mēneša laikā, kopš plašākā sabiedrībā izskanējusi ziņa par iespējamo SIA “Alūksnes nami” pārdošanu uzņēmējam, viņš saņēmis ļoti daudz zvanu no Alūksnes iedzīvotājiem, kur viņi pauduši atbalstu šim māju apsaimniekošanas pakalpojumu piedāvātājam kā pašvaldības kapitālsabiedrībai. Tādēļ A. Dukulis uzskata, ka jautājums par sabiedrības atsavināšanu ir jāatliek un, sasaucot to māju, kuras pašlaik apsaimnieko minētais uzņēmums, iedzīvotāju sapulces, jāskaidro uzņēmuma pārdošanas iemesli un tas, ar ko iedzīvotājiem šādā gadījumā jārēķinās.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »