Alūksnē nākamnedēļ būs vērienīgas karavīru sporta spēles

Nākamnedēļ, no 2. līdz 5. jūlijam, Alūksnē notiks vērienīgas Baltijas (iekļaujot arī Ukrainu) karavīru sporta spēles un Nacionālo bruņoto spēku (NBS) spartakiāde vienlaicīgi, kas pilsētā pulcēs vairāk nekā 700 viesus. Alūksne par norises vietu izraudzīta, pateicoties infrastruktūras piemērotībai un Pilssalas jaunās apbūves vilinājumam.

Kā pastāstīja NBS Kājnieku skolas štāba virsseržants Gunārs Deksnis, tas ir vērienīgs pasākums un gaidāmi pat vairāk nekā 700 plānotie dalībnieki, jo uz spēlēm un spartakiādēm karavīri reizēm ierodas ar ģimenēm un atbalstītājiem. Baltijas karavīru sporta spēles tradicionāli notiek katru gadu kādā no šīm valstīm un to izvēlētām vietām, un arī NBS spartakiāde ir ikgadējs bruņoto spēku sporta pasākums, ko organizē NBS sporta klubs.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »