Aicina uz prāta spēļu “Simtgades kausu” Cēsīs

Nedēļas nogalē, populārā sarunu festivāla “Lampa” ietvaros Cēsīs notiks viena no “Prāta spēles: Simtgades kausa” spēlēm. Kopumā no 1. aprīļa līdz 18. novembrim, visā Latvijā notiek 30 spēles. Viena no mūspuses erudītiem tuvākajām norišu vietām ir jau pieminētās Cēsis 29. jūnijā, Valmiera – 17. augustā un Gulbene – 15. septembrī.

“Caur spēli mēs netieši pamodinām to, kas rada cilvēku vērtības apziņu. Jo vairāk mēs ieguldīsim sevī, savā pašsajūtā, savā attīstībā, jo lielāka būs mūsu katra vērtība. “Simtgades kauss” sniedz iespēju katram pārbaudīt savu erudīciju un izaicināt pašiem sevi, lai bagātinātos arvien jaunās zināšanās un asinātu prātu. Spēles ir piemērotas jebkuram dalībniekam kā intelektuāla rakstura erudīcijas pasākums, kurā dalībniekam ir iespējams uzzināt, par ko interesējas līdzcilvēki, kas viņus aizrauj un kas ar viņiem ir kopīgs,” aicina pasākuma vadītāji Edijs un Jānis Zači.

“Prāta Spēles: Simtgades kauss” ir unikāla iespēja radošu un izzinošu pasākumu apvienot ar latviskās identitātes stiprināšanu. Pat ja neesi sev nekad to jautājis, šī ir iespēja kopā ar ģimeni un draugiem labi pavadīt laiku un noskaidrot – cik daudz un ko tad zinām par Latviju. Dalība ir bez maksas. Vairāk var uzzināt: lv100.prataspeles.lv.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »