Aicina uz prāta spēļu “Simtgades kausu” Cēsīs

Nedēļas nogalē, populārā sarunu festivāla “Lampa” ietvaros Cēsīs notiks viena no “Prāta spēles: Simtgades kausa” spēlēm. Kopumā no 1. aprīļa līdz 18. novembrim, visā Latvijā notiek 30 spēles. Viena no mūspuses erudītiem tuvākajām norišu vietām ir jau pieminētās Cēsis 29. jūnijā, Valmiera – 17. augustā un Gulbene – 15. septembrī.

“Caur spēli mēs netieši pamodinām to, kas rada cilvēku vērtības apziņu. Jo vairāk mēs ieguldīsim sevī, savā pašsajūtā, savā attīstībā, jo lielāka būs mūsu katra vērtība. “Simtgades kauss” sniedz iespēju katram pārbaudīt savu erudīciju un izaicināt pašiem sevi, lai bagātinātos arvien jaunās zināšanās un asinātu prātu. Spēles ir piemērotas jebkuram dalībniekam kā intelektuāla rakstura erudīcijas pasākums, kurā dalībniekam ir iespējams uzzināt, par ko interesējas līdzcilvēki, kas viņus aizrauj un kas ar viņiem ir kopīgs,” aicina pasākuma vadītāji Edijs un Jānis Zači.

“Prāta Spēles: Simtgades kauss” ir unikāla iespēja radošu un izzinošu pasākumu apvienot ar latviskās identitātes stiprināšanu. Pat ja neesi sev nekad to jautājis, šī ir iespēja kopā ar ģimeni un draugiem labi pavadīt laiku un noskaidrot – cik daudz un ko tad zinām par Latviju. Dalība ir bez maksas. Vairāk var uzzināt: lv100.prataspeles.lv.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma