Aicina uz prāta spēļu “Simtgades kausu” Cēsīs

Nedēļas nogalē, populārā sarunu festivāla “Lampa” ietvaros Cēsīs notiks viena no “Prāta spēles: Simtgades kausa” spēlēm. Kopumā no 1. aprīļa līdz 18. novembrim, visā Latvijā notiek 30 spēles. Viena no mūspuses erudītiem tuvākajām norišu vietām ir jau pieminētās Cēsis 29. jūnijā, Valmiera – 17. augustā un Gulbene – 15. septembrī.

“Caur spēli mēs netieši pamodinām to, kas rada cilvēku vērtības apziņu. Jo vairāk mēs ieguldīsim sevī, savā pašsajūtā, savā attīstībā, jo lielāka būs mūsu katra vērtība. “Simtgades kauss” sniedz iespēju katram pārbaudīt savu erudīciju un izaicināt pašiem sevi, lai bagātinātos arvien jaunās zināšanās un asinātu prātu. Spēles ir piemērotas jebkuram dalībniekam kā intelektuāla rakstura erudīcijas pasākums, kurā dalībniekam ir iespējams uzzināt, par ko interesējas līdzcilvēki, kas viņus aizrauj un kas ar viņiem ir kopīgs,” aicina pasākuma vadītāji Edijs un Jānis Zači.

“Prāta Spēles: Simtgades kauss” ir unikāla iespēja radošu un izzinošu pasākumu apvienot ar latviskās identitātes stiprināšanu. Pat ja neesi sev nekad to jautājis, šī ir iespēja kopā ar ģimeni un draugiem labi pavadīt laiku un noskaidrot – cik daudz un ko tad zinām par Latviju. Dalība ir bez maksas. Vairāk var uzzināt: lv100.prataspeles.lv.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma