Gatavojas kārtējai novada domes sēdei

Apes novada domes kārtējā sēde notiks 28. jūnijā, bet pirms tās notika komiteju sēdes, kurās apsprieda vairākus jautājumus un nolēma tos virzīt izskatīšanai domes sēdē.

Novada domes sēžu sekretāre Iveta Indriksone informēja, ka Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēdē spriests par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu nekustamajam īpašumam Trapenes pagastā un par nosacītās cenas apstiprināšanu atsavināmam nekustamajam īpašumam Apes novadā.

Komitejas locekļi vienojušies par grozījumu Apes novada domes saistošajos noteikumos “Par Apes novada pašvaldības budžetu 2018. gadam” virzīšanu apstiprināšanai, izmaiņām Vēlēšanu komisijas sastāvā, par atsevišķu pakalpojumu izmaksām izglītības iestādē.

Savukārt Izglītības, kultūras un sporta jautājumu un sociālo jautājumu komiteju kopējā sēdē deputāti bija vienisprātis, ka nepieciešams atbalstīt nacionālo partizānu piemiņas vietas izveidi Līzespastā un finansējuma piešķiršanu sociālās mājas “Jaunrozes” remontam. Par piešķiramo līdzekļu apjomu lems dome.

Novada domes izpilddirektors Viesturs Dandens deputātus informējis par kultūras iestāžu finansējumu izlietojumu šā gada piecos mēnešos.

Daina Siņeļņikova

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma