Komanda ar pozitīvu garu

Spraigu sezonu aizvadījusi basketbola komanda “Alsviķi/Steelconstructor”, kas šogad Alūksnes novada atklātajā čempionātā basketbolā izcīnīja 1. vietu. Kādi bijuši sezonas plusi un mīnusi un arī par nākotnes iecerēm stāsta komandas pārstāvis Kristaps Marķitāns.

“Sezona iesākās ar dalību Latvijas Alternatīvajā basketbola līgā (LABL), kas diemžēl neizvērtās tik veiksmīga kā cerēts, jo līdz Ziemassvētkiem no komandas sastāva “izkrita” seši dalībnieki – bija traumas, divi puiši nevarēja turpināt spēlēt ģimenes apstākļu dēļ, līdz ar to izšķirošajās spēlēs palikām tikai astoņu cilvēku sastāvā. Tas neļāva atkārtot pagājušās sezonas rezultātu, kad šajā turnīrā izcīnījām 3. vietu. Šogad diemžēl palikām ceturtie. Tā ir viela pārdomām uz nākamo sezonu, kā veiksmīgāk komplektēt komandas sastāvu,” stāsta K. Marķitāns.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 26.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »