Spriež par “Alūksnes namu” pārdošanu uzņēmējam

Ceturtdien, 21. jūnijā, Alūksnes novada domes Finanšu komitejas deputāti lēma par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs, Finanšu komitejas vadītājs deputāts Arturs Dukulis deputātiem nolasīja lēmuma projektu, kurā izteikts priekšlikums atklātā izsolē ar augšupejošu soli atsavināt 100% Alūksnes novada pašvaldībai piederošās sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļas.

“Par “Alūksnes namu” pārdošanu mēs runājam jau otro sasaukumu un jautājums visiem jau ir zināms. Atgādināšu, ka pašvaldībai ne vienmēr ir tieši jānodarbojas ar namu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu, bet ir jānodrošina iedzīvotājiem šī pakalpojuma saņemšana. Diemžēl, lielākā daļa iedzīvotāju uzskata – ja tiek mainīts uzņēmuma vadītājs, tad mainās arī pakalpojuma cena un viss pārējais. Šoreiz ēku apsaimniekošanu, izņemot pašvaldības īpašumus, mēģināsim nodot uzņēmējiem, un līdz ar to būtiski nekas nemainīsies. Nav nekāds noslēpums, ka pašvaldības uzņēmumi ir arī politiski jūtīgs jautājums, kuru vienmēr kāds cenšas izmantot dažādu savstarpējo politisko rēķinu kārtošanai, un tas vienmēr tiek pasniegts tā, ka dome gatavojas kaut ko mainīt pretēji iedzīvotāju interesēm,” teica komitejas vadītājs.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma