Spriež par “Alūksnes namu” pārdošanu uzņēmējam

Ceturtdien, 21. jūnijā, Alūksnes novada domes Finanšu komitejas deputāti lēma par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļu atsavināšanu.

Alūksnes novada domes priekšsēdētājs, Finanšu komitejas vadītājs deputāts Arturs Dukulis deputātiem nolasīja lēmuma projektu, kurā izteikts priekšlikums atklātā izsolē ar augšupejošu soli atsavināt 100% Alūksnes novada pašvaldībai piederošās sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Alūksnes nami” kapitāla daļas.

“Par “Alūksnes namu” pārdošanu mēs runājam jau otro sasaukumu un jautājums visiem jau ir zināms. Atgādināšu, ka pašvaldībai ne vienmēr ir tieši jānodarbojas ar namu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu, bet ir jānodrošina iedzīvotājiem šī pakalpojuma saņemšana. Diemžēl, lielākā daļa iedzīvotāju uzskata – ja tiek mainīts uzņēmuma vadītājs, tad mainās arī pakalpojuma cena un viss pārējais. Šoreiz ēku apsaimniekošanu, izņemot pašvaldības īpašumus, mēģināsim nodot uzņēmējiem, un līdz ar to būtiski nekas nemainīsies. Nav nekāds noslēpums, ka pašvaldības uzņēmumi ir arī politiski jūtīgs jautājums, kuru vienmēr kāds cenšas izmantot dažādu savstarpējo politisko rēķinu kārtošanai, un tas vienmēr tiek pasniegts tā, ka dome gatavojas kaut ko mainīt pretēji iedzīvotāju interesēm,” teica komitejas vadītājs.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma