Plāno veidot jaunu tūrisma iestādi

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada pašvaldības Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē izpilddirektore Janīna Čugunova nāca klajā ar darba grupas izstrādātu priekšlikumu – ar 1. jūliju veidot jaunu iestādi, kas sauktos Alūksnes Tūrisma informācijas centrs.

J. Čugunova komitejas deputātiem, stāstot par jaunas iestādes veidošanas nepieciešamību, atgādināja, ka savulaik Alūksnes pilsētā Tūrisma informācijas centrs kā atsevišķa iestāde jau pastāvēja. Tad, izveidojot novadu un iestājoties ekonomiskajai krīzei, tika pieņemts lēmums centru likvidēt, bet tur strādājošos darbiniekus ietvert pašvaldības Kultūras un sporta nodaļā. “Tūrisms Alūksnes novadā ir viena no prioritātēm, tam ir arī viena no ekonomiskās attīstības prioritātēm. Darbs šajā jomā ir uzsākts veiksmīgi, un to darbiniekiem nepieciešams turpināt, tikai citā statusā,” skaidroja J. Čugunova. Viņa klātesošo uzmanību vērsa arī uz to, ka esošajiem tūrisma speciālistiem darba apjoms arvien palielinās, tādēļ plānots, ka, izveidojot jaunu iestādi, Tūrisma informācijas centra vadītāja varētu būt Iveta Veļķere, kurai pakļauti visi pašlaik pašvaldībā strādājošie tūrisma jomas speciālisti, bet vēlāk – arī jau divos pagastos esošie tūrisma darbinieki.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma