Plāno veidot jaunu tūrisma iestādi

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada pašvaldības Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē izpilddirektore Janīna Čugunova nāca klajā ar darba grupas izstrādātu priekšlikumu – ar 1. jūliju veidot jaunu iestādi, kas sauktos Alūksnes Tūrisma informācijas centrs.

J. Čugunova komitejas deputātiem, stāstot par jaunas iestādes veidošanas nepieciešamību, atgādināja, ka savulaik Alūksnes pilsētā Tūrisma informācijas centrs kā atsevišķa iestāde jau pastāvēja. Tad, izveidojot novadu un iestājoties ekonomiskajai krīzei, tika pieņemts lēmums centru likvidēt, bet tur strādājošos darbiniekus ietvert pašvaldības Kultūras un sporta nodaļā. “Tūrisms Alūksnes novadā ir viena no prioritātēm, tam ir arī viena no ekonomiskās attīstības prioritātēm. Darbs šajā jomā ir uzsākts veiksmīgi, un to darbiniekiem nepieciešams turpināt, tikai citā statusā,” skaidroja J. Čugunova. Viņa klātesošo uzmanību vērsa arī uz to, ka esošajiem tūrisma speciālistiem darba apjoms arvien palielinās, tādēļ plānots, ka, izveidojot jaunu iestādi, Tūrisma informācijas centra vadītāja varētu būt Iveta Veļķere, kurai pakļauti visi pašlaik pašvaldībā strādājošie tūrisma jomas speciālisti, bet vēlāk – arī jau divos pagastos esošie tūrisma darbinieki.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »