Plāno veidot jaunu tūrisma iestādi

Pagājušajā nedēļā Alūksnes novada pašvaldības Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē izpilddirektore Janīna Čugunova nāca klajā ar darba grupas izstrādātu priekšlikumu – ar 1. jūliju veidot jaunu iestādi, kas sauktos Alūksnes Tūrisma informācijas centrs.

J. Čugunova komitejas deputātiem, stāstot par jaunas iestādes veidošanas nepieciešamību, atgādināja, ka savulaik Alūksnes pilsētā Tūrisma informācijas centrs kā atsevišķa iestāde jau pastāvēja. Tad, izveidojot novadu un iestājoties ekonomiskajai krīzei, tika pieņemts lēmums centru likvidēt, bet tur strādājošos darbiniekus ietvert pašvaldības Kultūras un sporta nodaļā. “Tūrisms Alūksnes novadā ir viena no prioritātēm, tam ir arī viena no ekonomiskās attīstības prioritātēm. Darbs šajā jomā ir uzsākts veiksmīgi, un to darbiniekiem nepieciešams turpināt, tikai citā statusā,” skaidroja J. Čugunova. Viņa klātesošo uzmanību vērsa arī uz to, ka esošajiem tūrisma speciālistiem darba apjoms arvien palielinās, tādēļ plānots, ka, izveidojot jaunu iestādi, Tūrisma informācijas centra vadītāja varētu būt Iveta Veļķere, kurai pakļauti visi pašlaik pašvaldībā strādājošie tūrisma jomas speciālisti, bet vēlāk – arī jau divos pagastos esošie tūrisma darbinieki.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma