Apšauba azartspēļu zāles lietderību

Pašvaldībā saņemts iesniegums no SIA “LVBet”, kurā lūgts izsniegt atļauju atvērt azartspēļu organizēšanas vietu – spēļu zāli un derību punktu – Helēnas ielā 24, Alūksnē, ēkā, kur atrodas arī veikals “Mego”. Lēmumu šajā jautājumā domes deputāti pieņems 28. jūnija domes sēdē, bet Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdes deputāti balsojot nolēma atlikt atļaujas izsniegšanu.

SIA “LVBet” menedžere Elīna Alkšbirze komitejas deputātiem skaidroja, ka atļaujas saņemšanas gadījumā uzņēmums no spēļu zāles ienākumiem būtu gatavs sponsorēt vietējos sportistus un sporta komandas, tāpat arī būtu ieinteresēti piedalīties pilsētas labiekārtošanā.

Sociālās, izglītības un kultūras komitejas vadītājs Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks deputāts Aivars Fomins klātesošo uzmanību vērsa uz Azartspēļu un izložu likuma 41. panta otrās daļas 7. punktu, kas nosaka, ka veikalos, kā tas ir šajā gadījumā, kultūras iestādēs, dzelzceļa stacijās, autoostās, lidostās šādu vietu atvērt var atļaut tikai tādā gadījumā, ja tā ir izveidota ar būvkonstrukcijām norobežotā telpā ar atsevišķu ieeju tikai no ārpuses. Pašlaik tādas ieejas konkrētajā būvē nav un iesniedzējs arī nav iesniedzis pašvaldībai nekādus dokumentus, kas apliecinātu, ka ēkā tiks pārtraukta veikalu darbība vai ka tai tiks izbūvēta atbilstoša ieeja.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma