Filmē videoklipu par profitroļiem

Alūksniešus un viesus savulaik jau ir priecējis viens otrs videostāsts par Alūksni, akcentējot pilsētas un novada īpašās vietas. Tagad top videoklips ar īpašu scenāriju, kura galvenajā lomā ir – mūspusei raksturīgie profitroļi. Alūksnes novada pašvaldības uzrunātā radošā grupa aizvadītajā sestdienā sāka Alūksnes reklāmas klipa filmēšanu.

Laika apstākļi sestdien un svētdien filmēšanai bija ļoti pateicīgi. Sestdien jau no pulksten 8 filmēšanas grupa un videoklipa “sejas” ieņēma savas vietas uz Pilssalas estrādes. Galvenajā lomā iejutās mūsu novadnieks – olimpietis biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Klipa scenārijs ir šāds – Andrejs uz sarkana mocīša ar blakusvāģi vizinās pa Alūksni, ceļā Andrejs satiek kādu tūristu, kurš lūdz viņam izstāstīt, kas ir profitroļi, par ko visi šajā pusē runā. Andrejs, lai lieki nebūtu jāskaidrojas, jo to izstāstīt tāpat nav iespējams, aicina tūristu sēsties blakusvāģa kulbā un ved viņu rādīt visus tos godus, kuros malēnieši neiztiek bez profitroļiem.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

16. novembrī 18.00 Kolberģa tautas namā “Latvijai – 100” koncerts “Silta, jauka istabiņa”. Ieeja brīva. 21.00 valsts svētku balle kopā ar Zigmāru & Edgaru Krūmiņiem. Balle pie galdiņiem. Ieeja brīva.

16. novembrī 19.00 Alūksnes Kultūras centrā “Latvijai 100” – Alūksnes Kultūras centra tautas mākslas kolektīvu dižkoncerts “Ar mājas sajūtu sirdī”. Ieeja bez maksas.

16. novembrī 19.00 Pededzes tautas namā svētku sarīkojums par godu Latvijas 100. dzimšanas dienai “Te ir mana dzimtene”.

Lasīt tālāk »

Reklāma