Filmē videoklipu par profitroļiem

Alūksniešus un viesus savulaik jau ir priecējis viens otrs videostāsts par Alūksni, akcentējot pilsētas un novada īpašās vietas. Tagad top videoklips ar īpašu scenāriju, kura galvenajā lomā ir – mūspusei raksturīgie profitroļi. Alūksnes novada pašvaldības uzrunātā radošā grupa aizvadītajā sestdienā sāka Alūksnes reklāmas klipa filmēšanu.

Laika apstākļi sestdien un svētdien filmēšanai bija ļoti pateicīgi. Sestdien jau no pulksten 8 filmēšanas grupa un videoklipa “sejas” ieņēma savas vietas uz Pilssalas estrādes. Galvenajā lomā iejutās mūsu novadnieks – olimpietis biatlonists Andrejs Rastorgujevs. Klipa scenārijs ir šāds – Andrejs uz sarkana mocīša ar blakusvāģi vizinās pa Alūksni, ceļā Andrejs satiek kādu tūristu, kurš lūdz viņam izstāstīt, kas ir profitroļi, par ko visi šajā pusē runā. Andrejs, lai lieki nebūtu jāskaidrojas, jo to izstāstīt tāpat nav iespējams, aicina tūristu sēsties blakusvāģa kulbā un ved viņu rādīt visus tos godus, kuros malēnieši neiztiek bez profitroļiem.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 19.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »