Sasniegumu pamatā – uzcītība un mērķtiecība

Vasara ir izlaidumu laiks. Pirms nedēļas to jau nosvinējuši Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12. klašu audzēkņi, bet lielākajā daļā Alūksnes un Apes novada pamatskolu un vidusskolu 9. un 12. klašu izlaidumi būs šīs nedēļas nogalē.

Alūksnes Kultūras centrā rīt izlaidums Alūksnes novada vidusskolas 9. un 12. klašu audzēkņiem. 9. klasi šogad beigs 25 izglītojamie, bet 12. klasi 33 izglītojamie vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā un vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena izglītības programmā. Alūksnes novada vidusskolas Goda grāmatā par labām un teicamām sekmēm šogad tiks ierakstīti Samantas Brices un Lindas Kristiānas Minnibajevas vārdi, par labām un teicamām sekmēm mācībās un augstiem sasniegumiem sportā – Alises Kazaines vārds. A. Kazaine arī saņems vienreizēju stipendiju “Vispārējās vidējās un profesionālās vidējās izglītības ieguvējiem” par augstiem sasniegumiem mācībās un sporta aktivitātēs, S. Brice un L.K. Minnibajeva saņems tirdzniecības centra “Valleta” dāvanu karti. Kā stāsta skolas direktore Ilze Līviņa, šādu stipendiju saņem viens 12. klases absolvents no katras skolas un kandidātus tai vērtē Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas pārstāvji.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »