Sasniegumu pamatā – uzcītība un mērķtiecība

Vasara ir izlaidumu laiks. Pirms nedēļas to jau nosvinējuši Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 12. klašu audzēkņi, bet lielākajā daļā Alūksnes un Apes novada pamatskolu un vidusskolu 9. un 12. klašu izlaidumi būs šīs nedēļas nogalē.

Alūksnes Kultūras centrā rīt izlaidums Alūksnes novada vidusskolas 9. un 12. klašu audzēkņiem. 9. klasi šogad beigs 25 izglītojamie, bet 12. klasi 33 izglītojamie vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmā un vispārējās vidējās izglītības profesionāli orientētā virziena izglītības programmā. Alūksnes novada vidusskolas Goda grāmatā par labām un teicamām sekmēm šogad tiks ierakstīti Samantas Brices un Lindas Kristiānas Minnibajevas vārdi, par labām un teicamām sekmēm mācībās un augstiem sasniegumiem sportā – Alises Kazaines vārds. A. Kazaine arī saņems vienreizēju stipendiju “Vispārējās vidējās un profesionālās vidējās izglītības ieguvējiem” par augstiem sasniegumiem mācībās un sporta aktivitātēs, S. Brice un L.K. Minnibajeva saņems tirdzniecības centra “Valleta” dāvanu karti. Kā stāsta skolas direktore Ilze Līviņa, šādu stipendiju saņem viens 12. klases absolvents no katras skolas un kandidātus tai vērtē Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Kultūras ministrijas pārstāvji.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma