Alūksnei radīti četri vasarīgi deserti

“Uz Cepurītes divatā”, “Pierobežas noslēpums”, “Saldās pilsdrupas”, “Svaigums pēc peldes”… Tieši tik intriģējoši ir jauno Alūksnes desertu nosaukumi, kurus radījis novadnieks šefpavārs Mārtiņš Poltiņņikovs, un trešdienas vakarā notikušā prezentācijas pasākuma turpat 200 viesi var apgalvot, ka tie savus nosaukumus attaisno. Jaunradītos saldos ēdienus alūksnieši un pilsētas viesi šovasar varēs baudīt pilsētas kafejnīcās līdzīgi, kā ziemā mūs sildīja speciāli ziemas galvaspilsētai radītais kokteilis.

Trešdienas jeb tā sauktās mazās piektdienas vakarā pie viesnīcas “Benevilla” valdīja vēl neierasta atmosfēra, jo pat galdiņi bija “iznākuši” ārā uz ielas, lai kuplais viesu pulks var baudīt ne tikai jaunos desertus, bet arī vakara sauli un Unas Tomiņas vokālu ģitāras pavadījumā.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »