Divu novadnieku mīlestības darbs Latvijai

Alūksnes muzejā rīkotie fotoalbuma “Alūksne mana, Latvija mana” atvēršanas svētki, kas notika Latvijas valsts simtgades zīmē, pagājušajā piektdienā pulcēja plašu interesentu loku, vietējās kopienas cilvēkus, kam svēta ir tēvu zeme un kuri ir īsteni tās patrioti.

Foto albuma sastādītāja ir Vītola izdevniecības vadītāja Ilona Vītola, krāšņais izdevums iespiests “Vītola izdevniecībā” Gulbenē un nozīmīgs ir ar to, ka tajā sakopoti divu mūsu novadnieku mīlestības darbi Latvijai – fotogrāfa Viestura Reķa mākslas foto uzņēmumi un dzejnieces Vēsmas Kokles – Līviņas patriotiskā dzeja. I. Vītola, V. Reķis un V. Kokle – Līviņa ar savu klātbūtni stiprināja arī apmeklētāju patriotisko garu un ļāva saskatīt tās Alūksnes kultūrvēsturiskās vērtības, kas ikdienas steigā varbūt palikušas nepamanītas.

Daina Siņeļņikova
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 12.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »