Vasaras sezonu Alūksnē ierībinās “Olas”

Atklājot vasaras brīvdabas sezonu, Alūksnes Pilssalas estrādē šosestdien, 9. jūnijā, pulksten 22.00 aicināta uzstāties grupa “Olas”. SIA “Malienas Ziņas” sadarbībā ar koncerta organizatoriem – Neatkarīgo Mūzikas producentu grupu – bija radusi iespēju saviem lasītājiem piedalīties konkursā un, pareizi atbildot uz jautājumu, iegūt bezmaksas ieejas biļeti koncertā.

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! Pareizi atbildējāt, ja rakstījāt, ka grupa “Olas” dziesmu “Prezidents” ierakstīja kopā ar Renāru Zeltiņu. Šoreiz ielūgumu ieejai Pilssalā šosestdien iegūst Daiga Blusiņa, kuras tālrunis sākas ar cipariem 26389…, un Inga Sizova, tālrunis 28791…. Apsveicam un aicinām ielūgumus saņemt laikraksta “Malienas Ziņas” redakcijā piektdien, 8. jūnijā, darba laikā!

Bet citi interesenti biļetes iepriekšpārdošanā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss”, “DUS Circle K” un VAS “Latvijas Pasts” tirdzniecības vietās.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »