Vasaras sezonu Alūksnē ierībinās “Olas”

Atklājot vasaras brīvdabas sezonu, Alūksnes Pilssalas estrādē šosestdien, 9. jūnijā, pulksten 22.00 aicināta uzstāties grupa “Olas”. SIA “Malienas Ziņas” sadarbībā ar koncerta organizatoriem – Neatkarīgo Mūzikas producentu grupu – bija radusi iespēju saviem lasītājiem piedalīties konkursā un, pareizi atbildot uz jautājumu, iegūt bezmaksas ieejas biļeti koncertā.

Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! Pareizi atbildējāt, ja rakstījāt, ka grupa “Olas” dziesmu “Prezidents” ierakstīja kopā ar Renāru Zeltiņu. Šoreiz ielūgumu ieejai Pilssalā šosestdien iegūst Daiga Blusiņa, kuras tālrunis sākas ar cipariem 26389…, un Inga Sizova, tālrunis 28791…. Apsveicam un aicinām ielūgumus saņemt laikraksta “Malienas Ziņas” redakcijā piektdien, 8. jūnijā, darba laikā!

Bet citi interesenti biļetes iepriekšpārdošanā vēl var iegādāties “Biļešu Serviss”, “DUS Circle K” un VAS “Latvijas Pasts” tirdzniecības vietās.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 1. līdz 15. decembrim Veclaicenes tautas namā izstādes “Cimdi un šalles” un Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” musturdeķi “Raibu raibā pasaulīte”.

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

14. decembrī no 18.00 līdz 20.00 Jaunannas Tautas namā Ziemassvētku dāvanu andele.

14. decembrī 18.00 Mālupes pagastā svētku egles iedegšana “Mazās eglītes lielā diena”.

Lasīt tālāk »

Reklāma