Multifunkcionālās ēkas uzturēšana kļūst arvien dārgāka

Alūksnes novada dome balsojot nolēmusi piešķirt 1500 eiro no budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem multifunkcionālās servisa ēkas fasādes, terases, koka laipu un teritorijas uzturēšanas aprīkojuma iegādei.

Lai gan aprīkojuma iegādei nepieciešamā summa nav pārāk liela, domes sēdē deputāti izvērsa diskusijas par šo jautājumu. Deputāts Druvis Tomsons bija nesapratnē par to, ka nauda uzturēšanas aprīkojuma iegādei tiek novirzīta no pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. “Vai tad, uzceļot ēku, nebija zināms, ka tās uzkopšanai būs nepieciešams aprīkojums? Pie tam, citas pašvaldības iestādes, piemēram, skolas, saimniecībā nepieciešamās lietas pērk no sava budžeta, atlicinot, ieekonomējot, nesaprotu, kas tur neparedzēts? Tāpat, kam nepieciešams augstspiediena sūknis, jo ēka taču ir tikko nodota, jauna, spīd un laistās? To taču var pirkt nākamgad, paredzot tam vajadzīgos budžeta līdzekļus, lai nav nepieciešams papildu finansējums. Aģentūrai vakanta ir viena inspektora vieta, tādēļ pašlaik veidojas ietaupījums arī uz šo algu,” komentēja D. Tomsons.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »