Multifunkcionālās ēkas uzturēšana kļūst arvien dārgāka

Alūksnes novada dome balsojot nolēmusi piešķirt 1500 eiro no budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem multifunkcionālās servisa ēkas fasādes, terases, koka laipu un teritorijas uzturēšanas aprīkojuma iegādei.

Lai gan aprīkojuma iegādei nepieciešamā summa nav pārāk liela, domes sēdē deputāti izvērsa diskusijas par šo jautājumu. Deputāts Druvis Tomsons bija nesapratnē par to, ka nauda uzturēšanas aprīkojuma iegādei tiek novirzīta no pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. “Vai tad, uzceļot ēku, nebija zināms, ka tās uzkopšanai būs nepieciešams aprīkojums? Pie tam, citas pašvaldības iestādes, piemēram, skolas, saimniecībā nepieciešamās lietas pērk no sava budžeta, atlicinot, ieekonomējot, nesaprotu, kas tur neparedzēts? Tāpat, kam nepieciešams augstspiediena sūknis, jo ēka taču ir tikko nodota, jauna, spīd un laistās? To taču var pirkt nākamgad, paredzot tam vajadzīgos budžeta līdzekļus, lai nav nepieciešams papildu finansējums. Aģentūrai vakanta ir viena inspektora vieta, tādēļ pašlaik veidojas ietaupījums arī uz šo algu,” komentēja D. Tomsons.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 05.06.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma