Mazi svētki, kur izjust sacensību prieku

Pagājušajā ceturtdienā aizritēja pēdējā – sestā – ainaviskā parku skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris 2018” kārta. Visas sešas ceturtdienas dalībniekiem bija aktīvas, emocijām un sportiska azarta bagātas, jo gan Alūksnes muižas parks, gan Tempļakalns, stadions Pilssalā un pat Jāņkalniņš ik reizi bija piepildīti ar cilvēkiem, kas pievērsušies veselīgam dzīves veidam. Sacensības bija patiesi labi apmeklētas, un tajās uz starta katru reizi izgāja vairāk nekā 150 dažādu vecumu cilvēki, arī pietiekami cienījamos gados, kas piedalīšanos parku skriešanas seriālā ik gadu nu jau uzskata par tradīciju. Te bija domubiedri ne tikai no Alūksnes, bet arī no Apes, Jaunannas, Bejas un citām vietām abos novados. Trīs skrējienos ar visiem kopā bija arī skrējiena patrons Dins Vecāns, kurš mudināja pievērsties veselīgam, aktīvam dzīves veidam, palīdzēja iesildīties un uzmundrināja skrējējus.

“Parku skriešanas seriāla galvenais mērķis bija cilvēkus pamudināt nodarboties ar sportu, veicināt skriešanu un pievērsties tai regulāri. Tāpat arī svarīgi ir piesaistīt jaunus dalībniekus, esošajiem, neapšaubāmi, uzlabot savus personīgos rezultātus, ko panākt var, regulāri trenējoties. Taču tie ir arī mazi svētki, kuros ļaudis satiekas un izjūt sacensības prieku,” seriālam noslēdzoties, saka Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »