Mazi svētki, kur izjust sacensību prieku

Pagājušajā ceturtdienā aizritēja pēdējā – sestā – ainaviskā parku skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris 2018” kārta. Visas sešas ceturtdienas dalībniekiem bija aktīvas, emocijām un sportiska azarta bagātas, jo gan Alūksnes muižas parks, gan Tempļakalns, stadions Pilssalā un pat Jāņkalniņš ik reizi bija piepildīti ar cilvēkiem, kas pievērsušies veselīgam dzīves veidam. Sacensības bija patiesi labi apmeklētas, un tajās uz starta katru reizi izgāja vairāk nekā 150 dažādu vecumu cilvēki, arī pietiekami cienījamos gados, kas piedalīšanos parku skriešanas seriālā ik gadu nu jau uzskata par tradīciju. Te bija domubiedri ne tikai no Alūksnes, bet arī no Apes, Jaunannas, Bejas un citām vietām abos novados. Trīs skrējienos ar visiem kopā bija arī skrējiena patrons Dins Vecāns, kurš mudināja pievērsties veselīgam, aktīvam dzīves veidam, palīdzēja iesildīties un uzmundrināja skrējējus.

“Parku skriešanas seriāla galvenais mērķis bija cilvēkus pamudināt nodarboties ar sportu, veicināt skriešanu un pievērsties tai regulāri. Tāpat arī svarīgi ir piesaistīt jaunus dalībniekus, esošajiem, neapšaubāmi, uzlabot savus personīgos rezultātus, ko panākt var, regulāri trenējoties. Taču tie ir arī mazi svētki, kuros ļaudis satiekas un izjūt sacensības prieku,” seriālam noslēdzoties, saka Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Riga: Uldis Mūrnieks -- krāpnieks!...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam individ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka piedāvājam personīgos ...

  • Laure: Labdien, Es rakstu, lai informētu jūs, ka mēs piedāvājam person...

  • Redakcija: Nē, nav obligāti abonēt visam gadam, periodu varat izvēlēties, be...

  • gunta: jāpasūta visam gadam uzreiz?...

No 6. līdz 21. decembrim Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejā izglītojošā programma “Ottes saldie Ziemassvētki” gan pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, gan pieaugušajiem.

18. decembrī 12.00 Pededzes tautas namā rokdarbu pamatu apgūšana “Darbnīca dvēselei” – sveču liešanas meistardarbnīca.

19. decembrī 14.00 Alūksnes pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku eglīte”.

19. decembrī 15.00 Jaunannas Tautas namā Jaunannas Mūzikas un mākslas pamatskolas audzēkņu koncerts “Kā pamodināt Ziemassvētku vecīti?”.

Lasīt tālāk »

Reklāma