Mazi svētki, kur izjust sacensību prieku

Pagājušajā ceturtdienā aizritēja pēdējā – sestā – ainaviskā parku skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris 2018” kārta. Visas sešas ceturtdienas dalībniekiem bija aktīvas, emocijām un sportiska azarta bagātas, jo gan Alūksnes muižas parks, gan Tempļakalns, stadions Pilssalā un pat Jāņkalniņš ik reizi bija piepildīti ar cilvēkiem, kas pievērsušies veselīgam dzīves veidam. Sacensības bija patiesi labi apmeklētas, un tajās uz starta katru reizi izgāja vairāk nekā 150 dažādu vecumu cilvēki, arī pietiekami cienījamos gados, kas piedalīšanos parku skriešanas seriālā ik gadu nu jau uzskata par tradīciju. Te bija domubiedri ne tikai no Alūksnes, bet arī no Apes, Jaunannas, Bejas un citām vietām abos novados. Trīs skrējienos ar visiem kopā bija arī skrējiena patrons Dins Vecāns, kurš mudināja pievērsties veselīgam, aktīvam dzīves veidam, palīdzēja iesildīties un uzmundrināja skrējējus.

“Parku skriešanas seriāla galvenais mērķis bija cilvēkus pamudināt nodarboties ar sportu, veicināt skriešanu un pievērsties tai regulāri. Tāpat arī svarīgi ir piesaistīt jaunus dalībniekus, esošajiem, neapšaubāmi, uzlabot savus personīgos rezultātus, ko panākt var, regulāri trenējoties. Taču tie ir arī mazi svētki, kuros ļaudis satiekas un izjūt sacensības prieku,” seriālam noslēdzoties, saka Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 29.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma