Dāvina māksliniecei izbraucienu ar plostu

Svētdien, 20. maijā, skaistu pārsteigumu pirms sava 80. jubilejas koncerta Alūksnē piedzīvoja izcilā un leģendārā Dailes teātra aktrise Olga Dreģe. Plosta “Kaija” komanda māksliniecei un viņas koncerta komandai dāvināja izbraucienu pa Alūksnes ezeru.

“Paldies plostam “Kaija” Alūksnes ezerā un Ilonai Riekstiņai par labākajiem Vasarsvētkiem! Tik fantastisks laiks, dziesmas, stāsti, pārsteigumi! Ļoti iedvesmojoši!” pēc brauciena labus vārdus dāvinātājiem veltīja producents Sandis Mohovikovs.

“Šis nebūt nav pirmais mākslinieces brauciens ar plostu “Kaija”, mēs sadarbojamies jau ilgi, un viņa šeit atzīmēja arī savus 75 gadu svētkus. Alūksne Olgai Dreģei ļoti patīk,” zina stāstīt plosta “Kaija” gide Ilona Riekstiņa.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 22.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »