Alūksnē uzstāsies mūziķi no ASV

Alūksnes Kultūras centrs sadarbībā ar ASV vēstniecību šovakar, 18. maijā, pulksten 19.00 aicina uz īpašu bezmaksas koncertu Lielajā zālē, kurā būs iespējams dzirdēt amerikāņu džeza leģendas Mērnas Kleitones (Myrna Clayton) kvintetu.

“Mērna Kleitone ir pazīstama ar savu unikālo vokālu un spēju pārvaldīt vairākus labi pazīstamus un iemīļotus mūzikas stilus, kā, piemēram, džezu, popmūziku, blūzu, soul, R&B un citus. Solistei piemītošā enerģija neatstāj vienaldzīgu, radot spēcīgu un pozitīvu saikni ar klausītājiem, ko ikviens arī varēs novērtēt šī vakara koncertā,” stāsta Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte.

Mērnas Kleitones kvintets no Atlantas (ASV) ar koncerttūri “The Myrna Clayton Experience” ieradies programmas “American Music Abroad” ietvaros, lai iepriecinātu Latvijas publiku trīs īpašos koncertos, kuri izskanēs Liepājā, Rēzeknē un Alūksnē.

“Pirms koncerta Mērna kopā ar pavadošo mūziķu grupu apmeklēs arī Alūksnes Mūzikas skolu, lai iepazītos ar Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un aizvadītu kopīgu meistarklasi,” piebilst speciālists.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »