Alūksnē uzstāsies mūziķi no ASV

Alūksnes Kultūras centrs sadarbībā ar ASV vēstniecību šovakar, 18. maijā, pulksten 19.00 aicina uz īpašu bezmaksas koncertu Lielajā zālē, kurā būs iespējams dzirdēt amerikāņu džeza leģendas Mērnas Kleitones (Myrna Clayton) kvintetu.

“Mērna Kleitone ir pazīstama ar savu unikālo vokālu un spēju pārvaldīt vairākus labi pazīstamus un iemīļotus mūzikas stilus, kā, piemēram, džezu, popmūziku, blūzu, soul, R&B un citus. Solistei piemītošā enerģija neatstāj vienaldzīgu, radot spēcīgu un pozitīvu saikni ar klausītājiem, ko ikviens arī varēs novērtēt šī vakara koncertā,” stāsta Alūksnes Kultūras centra mārketinga speciālists Gints Skulte.

Mērnas Kleitones kvintets no Atlantas (ASV) ar koncerttūri “The Myrna Clayton Experience” ieradies programmas “American Music Abroad” ietvaros, lai iepriecinātu Latvijas publiku trīs īpašos koncertos, kuri izskanēs Liepājā, Rēzeknē un Alūksnē.

“Pirms koncerta Mērna kopā ar pavadošo mūziķu grupu apmeklēs arī Alūksnes Mūzikas skolu, lai iepazītos ar Alūksnes Mūzikas skolas audzēkņiem un aizvadītu kopīgu meistarklasi,” piebilst speciālists.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

8. novembrī 13.00 Bejas novadpētniecības centrā diskusija par partizānu kustību Latvijā. Piedalīsies vēsturnieki Zigmārs Turčinskis un Ainārs Bambāls, novadpētnieki Astrīda Ievedniece un Dzidra Mazika. Diskusiju vadīs Jolanta Baldiņa. Tiks atklāta ekspozīcija “Nacionālo partizānu kustība Jaunalūksnes pagasta teritorijā 1945.-1953.”.

8. novembrī 16.00 Mālupes Saieta namā cimdu adīšanas meistarklase, kurā būs iespēja apgūt dažādu cimdu valnīšu adīšanu.

Lasīt tālāk »

Reklāma