Atputekļo pilsētas ielas

Vakar, 17. maijā, Ievu, Jaundārzu, Sīļu un Ošu ielās Alūksnē veikti seguma atputekļošanas darbi, kā tas notika arī iepriekšējā sezonā.

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes novada pašvaldību informējusi, ka ielu seguma atputekļošanas darbos tiks izmantots kalcija hlorīds, stāsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Pretputekļu apstrāde grants seguma ceļam ir ļoti svarīga, jo tā uztur zināmu mitruma procentu, novēršot putekļu pacelšanos gaisā. Minētajās ielās līdz ar sausa laika iestāšanos tas izpaudās īpaši. Piemēram, mazdārziņu rajonā, lai gan šajā teritorijā ir uzstādīta braukšanas ātruma ierobežojuma zīme, šīm ielām blakus esošie dārzi jau pārklājās ar biezu putekļu kārtu. Pretputekļu apstrāde pēc ziemas uz šīm ielām jāatjauno katru gadu, un tas atkarīgs no darbu pasūtītāja un ielu uzturētāja – pašvaldības aģentūras “Spodra”.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Šoferis: Sakiet kā ir ar kvalitāti šīgada asfaltam uz Kolberģi? Tur ''pie...

  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

No 5. līdz 30. novembrim Malienas tautas nama foajē Ilmāra Sināta fotogrāfiju izstāde “Mana mīlestība – mana Latvija”.

22. novembrī 10.00 dzejas konkurss “Ojāram Vācietim 85”, Gaujienā. Apes novada skolu skatuves runas konkurss: 1.kl.-4.kl. Ojāra Vācieša pamatskolas zālē, 5.kl.-9.kl. Gaujienas tautas namā. Grupas “Vilki” koncerts.

22. novembrī 20.00 Alūksnes Kultūras centrā dokumentālā filma “Baltu ciltis”.

23. novembrī 10.00 Alsviķu kultūras namā senioru kopas “Noskaņa” ikmēneša tikšanās – saruna ar Alūksnes novada domes deputātu Druvi Mucenieku.

Lasīt tālāk »

Reklāma