Atputekļo pilsētas ielas

Vakar, 17. maijā, Ievu, Jaundārzu, Sīļu un Ošu ielās Alūksnē veikti seguma atputekļošanas darbi, kā tas notika arī iepriekšējā sezonā.

Valsts akciju sabiedrība “Latvijas autoceļu uzturētājs” Alūksnes novada pašvaldību informējusi, ka ielu seguma atputekļošanas darbos tiks izmantots kalcija hlorīds, stāsta Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Pretputekļu apstrāde grants seguma ceļam ir ļoti svarīga, jo tā uztur zināmu mitruma procentu, novēršot putekļu pacelšanos gaisā. Minētajās ielās līdz ar sausa laika iestāšanos tas izpaudās īpaši. Piemēram, mazdārziņu rajonā, lai gan šajā teritorijā ir uzstādīta braukšanas ātruma ierobežojuma zīme, šīm ielām blakus esošie dārzi jau pārklājās ar biezu putekļu kārtu. Pretputekļu apstrāde pēc ziemas uz šīm ielām jāatjauno katru gadu, un tas atkarīgs no darbu pasūtītāja un ielu uzturētāja – pašvaldības aģentūras “Spodra”.

Aivita Lizdika

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »