Lūdz pārskatīt vistu fermas paplašināšanās iespējas

17. maijā SIA “Alūksnes putnu ferma” administrācijas ēkas telpās “Putnos”, Ziemera pagastā, Alūksnes novadā notika sabiedriskās apspriešanas sanāksme par plānotās mājputnu audzēšanas kompleksa pārbūves un ražošanas apjomu palielināšanas ietekmi uz vidi. Šī jau bija trešā ziņojuma apspriešanas sapulce.

Jau informēts, ka SIA “Alūksnes putnu ferma” ar Eiropas Savienības atbalstu plāno ieguldīt vairāk nekā divus miljonus eiro jaunas trīs korpusu dējējvistu kūts celtniecībai 2860 m2 platībā. Uzņēmuma valdes loceklis Hermanis Dovgijs paskaidroja, ka tas nepieciešams ne tikai uzņēmuma ražošanas jaudas palielināšanai, bet arī vistu ganāmpulka atjaunošanai, jo tas ražojis olas teju gada garumā.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 18.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »