Apbalvos ugunsdzēsējus glābējus

Šonedēļ notiks seši Latvijas ugunsdzēsības 153. gadadienai veltīti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) svinīgie apbalvošanas pasākumi.

“Tiks godināti cilvēki, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus, sasnieguši teicamus darba rezultātus un, riskējot ar savām dzīvībām, glābuši citus cilvēkus,” informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas priekšnieces pienākumu izpildītāja Inta Palkavniece. Vidzemes reģiona brigādes apbalvošanas pasākums šogad notiks Ērgļos.

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 153. gadadienu, dienests jau septīto gadu pēc kārtas 17. maijā rīkos arī Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā.

Šajā dienā no pulksten 10.00 līdz 19.00 VUGD aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā.

Sandra Apine

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »