Muzeju naktī piedāvās daudzveidīgu programmu

Sestdien, 19. maijā, Alūksnes novada muzeji un vēstures krātuves ar savām aktivitātēm piedalīsies Muzeju nakts pasākumos. Savukārt vēl pirms Muzeju nakts norisēm Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā skanēs garīgās mūzikas koncerts, informē Alūksnes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Muzeju nakts pasākumus Alūksnes novadā šogad ieskandēs garīgās mūzikas koncerts “Dievs, svētī Latviju!” Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā, kas sāksies pulksten 16.00. Latvijas simtgadei veltītajā koncertā garīgās mūzikas skaņdarbus atskaņos Alūksnes novada kori, vokālie ansambļi un solisti. Ieeja koncertā – par ziedojumiem. Koncerts būs veltījums Ernstam Glikam – vācu tautības mācītājam, kurš ir pirmā Bībeles tulkojuma latviešu valodā autors un arī dibinājis pirmās skolas latviešu zemnieku bērniem Vidzemē, kas atradās tieši Alūksnes novada teritorijā – Alūksnē, Jaunlaicenē un Zeltiņos.

Dace Plaude
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »