Stiprina videi draudzīgu domāšanu

Pagājušajā nedēļā Alūksnes Kultūras centrā interesenti bija aicināti uz konferenci “Vide un mēs. Ko varam darīt labāk?”. To rīkoja Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes un Apes novada fondu, Alūksnes lauku partnerību un Alūksnes Invalīdu biedrību.

“Tas, ka Alūksnē notiek šāda veida konference, nozīmē to, ka mēs esam spēruši būtisku soli uz priekšu savas teritorijas attīstībā. Taču arī līdz šim pašvaldība ir strādājusi, lai izbūvētu lietus kanalizācijas ūdeņu novadīšanas iekārtas, lai pēc iespējas mazāk ūdeņu ieplūstu ūdenstilpēs, domājam arī par to, lai mums nākotnē būtu tīrs gaiss, lai uzņēmēji savos uzņēmumos samazinātu izmešus. Ceru, ka šī konference stiprinās mūsu domāšanu, lai mēs nākotnē katrs pats būtu atbildīgs par to, kāda mūsu teritorija izskatīsies nākotnē, cik tīra, sakopta un skaista tā būs,” atklājot konferenci, teica Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

No 3. oktobra Bejas novadpētniecības centrā simtgades devums Latvijai – audīsim rakstainu jostu, aicināti visi ieaust savu josliņu.

No 15. oktobra Mārkalnes tautas namā Mālupes rokdarbu pulciņa “Annele” darbu izstāde.

16. oktobrī 14.00 Zeltiņu bibliotēkā lekcija un diskusija par vidi – atkritumiem un to šķirošanu, kā samazināt aiz sevis atstāto ekoloģisko pēdu un dzīvot videi draudzīgāk. Pieredzē un zināšanās dalīsies Agate un Sigita Mūrnieces un Anita Maksima. Pieteikšanās Zeltiņu bibliotēkā.

Lasīt tālāk »