Stiprina videi draudzīgu domāšanu

Pagājušajā nedēļā Alūksnes Kultūras centrā interesenti bija aicināti uz konferenci “Vide un mēs. Ko varam darīt labāk?”. To rīkoja Alūksnes nevalstisko organizāciju atbalsta centrs sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Alūksnes un Apes novada fondu, Alūksnes lauku partnerību un Alūksnes Invalīdu biedrību.

“Tas, ka Alūksnē notiek šāda veida konference, nozīmē to, ka mēs esam spēruši būtisku soli uz priekšu savas teritorijas attīstībā. Taču arī līdz šim pašvaldība ir strādājusi, lai izbūvētu lietus kanalizācijas ūdeņu novadīšanas iekārtas, lai pēc iespējas mazāk ūdeņu ieplūstu ūdenstilpēs, domājam arī par to, lai mums nākotnē būtu tīrs gaiss, lai uzņēmēji savos uzņēmumos samazinātu izmešus. Ceru, ka šī konference stiprinās mūsu domāšanu, lai mēs nākotnē katrs pats būtu atbildīgs par to, kāda mūsu teritorija izskatīsies nākotnē, cik tīra, sakopta un skaista tā būs,” atklājot konferenci, teica Alūksnes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Dzintars Adlers.

Aivita Lizdika
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 15.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

  • Nezinams: Esmu bijusi pie Sintijas uz masāžam,un biju ļoti apmierināta! Brī...

  • alūksniete: ļoti skaista šogad egle, paldies!...

  • BB: Arī Latvijā ir likumā noteikts, ka līdz 7 gadu vecumam ir jābūt p...

22. maijā 14.30 Alūksnes pilsētas bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā Erudītu klubiņa nodarbība “Ko tu zini par drošību?”.

23. maijā, apliecinot savu mīlestību Latvijai, izzinošs brauciens senioriem – Smiltenes novads, Valkas novadu, Strenču novads, Beverīnas novads. Pieteikšanas līdz 18. maijam un informācija pa tālruni 25775584.

23. maijā 10.00 Jaunannas tautas namā senioru ikmēneša tikšanās.

24. maijā 16.30 – 18.30 Alūksnes Muižas parkā pie Eola tempļa skriešanas seriāla “Alūksnes pavasaris” noslēguma kārta.

Lasīt tālāk »