Pagūt būt mammai

Alūksniete Solvita Kivleniece – Šļivka ir viena no tām māmiņām, par kuru var teikt – modernā, mūsdienu mamma, kura, neskatoties uz dinamisko laiku, pagūst visu, tostarp, atrodot laiku sev un savam priekam. Kad viņu uzrunāju Māmiņu dienas sarunai, Solvita attrauc: “Neesmu jau nekāda paraugmamma, gribētos jau bērniem veltīt vairāk laika…” Taču, kad sākam runāt, vārds pa vārdam atklājas ciešā un mīlestības pilnā saikne ar abām meitām – 21 gadu veco Džeinu un četrgadīgo Beāti Keitu, un kā gan tā būtu veidojusies bez meitiņām veltītā laika… Jo viņa ir mamma, kurai jābūt plašam interešu diapazonam – jāpauž viedoklis gan par vecākās meitas bakalaura darbu, gan jāatpazīst jaunākās mīļākie multfilmu varoņi, vakarā ar Džeinu WhatsApp jāapspriež detaļas gaidāmajam kopīgajam maratonam, gan operatīvi jāuzšuj mazajai vardītes kostīms bērnudārza priekšnesumam. “Māri, izstāsti, lūdzu, kāda, tavuprāt, ir ideālā māmiņa?” kādā brīdī pajautāju Solvitas vīram Mārim, kurš turpat netālu no mūsu omulīgās sarunu lapenes krāmē malku. “Solvita, protams!” – viņš ir lakonisks.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »