Alūksne svin Rīgā

“Jūs no Alūksnes? Nu, tad man ir jāizstāsta – jūs burtiski “uzspridzinājāt” Kalnciema kvartālu!” man teica kāda Rīgas Kalnciema kvartāla pastāvīgā tirgotāja, pie kuras iegādājos piespraudi spāres veidolā, kas man droši vien vienmēr atgādinās par šo norisēm, emocijām un tikšanās prieka piesātināto dienu. “Nu, gluži kā kapu svētkos!” vēlāk skatuves intervijā teica novadnieks, kordiriģents Ints Teterovskis, un viņam nevar nepiekrist. Šogad Alūksnei tiešām divi kapu svētki – mums visiem zināmajā gaidāmajā augusta pirmajā svēt – dienā un – 5. maijā, Rīgā, kad Alūksnes svētkus Kalnciema kvartālā svinēja alūksnieši un arī rīdzinieki, kas nu ir nolēmuši Alūksni iepazīt.

Sandra Apine
Vairāk lasiet laikrakstā “Malienas Ziņas” 11.05.2018.

Komentēt

Spam protection by WP Captcha-Free

Lasītākie raksti Jaunākie komentāri "MZ" Afiša
  • Redakcija: Vai Jums derētu arī elektroniskā versija jeb gribas avīzi drukātā...

  • Guna Roze: Labdien! Paldies liels "Malienas ziņām" par publikāciju! :) Un ...

  • ooo: Smiekli nāca par ciparu kādu cēla to ŪĶI.......

  • Kolis: Beidzot!!!!...

  • Ziema: Bravo! Es domāju - savākt tik daudz šādus vārdus! Bet - jā, tā i...

  • Māris: Rakstā minētas telpu temperatūras ir visai interesantas, kaut vai...

21. septembrī 11.00 Annas bibliotēkā Dzejas diena “Kopā ar saullēktiem taviem” – veltījums Latvijai.

21. septembrī 16.00 Alūksnes mākslinieku kopizstādes “Radošais malēnieša šūpulis” atklāšana un tikšanās ar māksliniekiem.

22. septembrī Pededzē pasākums “Nāc manā dārziņā” – gaidām Jūs uz pasākumu ar pušķi no dārziem un laukiem. Labāko gaida balva. Programmā: “Tradīciju dārza” atklāšana, tirdziņš “Viss no dārza un pļavām, viss dārzam un pļavām”, vakarā atpūta tiem, kas strādā dārzā un pļavā.

22. septembrī no 10.00 pie Liepnas tautas nama Miķeļdienas tirdziņš ar ražas izstādi, 13.00 tautas namā sadancis “Pīlādžu liesmās”.

Lasīt tālāk »